Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol, hogyan ismerkedhetnék...

Hol, hogyan ismerkedhetnék ilyen emberekkel? Ha.

Figyelt kérdés

sok olyan visszajelzést kapok, hogy én zárkózott/ szomorú képű vagy épp öntelt lennék ránézésre.. szerintem az emberek eleve elpasszolnak, mert nem vagyok szimpi, pedig csak nem ordítom rögtön más pofájába a saját világomat. nem is tudnám, nem is akarnám, de tudom, az ilyen nehezen megnyíló emberek nehezen kerülnek közel egy másikhoz..


kicsit általánosságban fogok beszélni, talán azért érthető lesz.

szeretnék olyan emberekkel jóba lenni, akik hasonlítanak rám. ez eddig nem nagyon jött össze, és nem is látok ilyet a környezetemben. lehet csak vak vagyok, nem tagadom. olyasmi embereket keresek akik..hm csöndesebbek. határozott véleményűek. nem akarnak sodródni, de nem is bunkó parasztok. én megértem ha valaki "elvontabb" a többségtől, de az alázatot, tiszteletet, nem a másik lenézését nagyobbra értékelem. inkább vannak egyedül, de azért ha lehet nem bunkósodnak. nem is tudom.. "művészlelkek"? nem akarom különlegesebbnek bélyegezni őket.. de nem az élet hülyeségei éltetik az ilyen embert, meg hogy mi a sz@r. bármi ami inkább "lelki felüdülést" ad. nem buli, pia, drog.. (ja és nem papokat keresek :) mert én nem vagyok vallásos)

értelem, de nem fellengzősség.

néha azt érzem, kevés is lennék ilyen emberekhez, de nem akarok butus gyerekes társaságokban mozogni :(

de hol vannak? tudom hogy vannak, tudom hogy épp ők a "láthatalanok" de komolyan, most a neten kívül nem tudom hogy kerüljek kapcsolatba emberekkel, főleg, ha nem megyek csak úgy oda leszólítani egy jámbor utcazenészt hogy lesz-e a haverom! :)


bocsi. hosszú lett. ha csak bármi észrevételetek van, azt is írhatjátok. de tudom, hogy változtatnom kellene, nyitni kellene, stb köszi az ilyen tanácsokat is, de ezeket én magamnak is tudom, higgyétek el :)


2011. aug. 25. 23:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem az jutott eszembe,hogy ha nem a saját korosztályod tagjai közül,hanem a pár évvel idősebbek között keresnél barátokat,az sokat segítene.Esetleg utánanézhetnél,hátha van olyan klub vagy szervezet,aminek a tevékenysége téged is érdekel,ott találhatnál barátokat.
2011. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tökéleteset ne keress, mert nem sok sikerélményben lesz részed. De egy-egy témában találhatsz "beszélgetőtársat", a többit pedig meglátod.

Ha jól körülnézel a főiskolán, anélkül, hogy ezt hosszabban kellene elemezni, észre fogod venni, ki ilyen. Némi gyakorlással, itt a fórumon is - írásai, fogalmazása alapján - találhatsz hasonló alkatú embereket, fiatalokat is. A leggyakoribb a munkahelyi ismeretség, ott sokat kell beszélni szakmáról, közben észreveheted amit (akit) keresel.


Egyébként, ha megfigyeled, az emberek sokkal jobban szeretnek magukról beszélni, mint másokat hallgatni. Jó indítás lehet, ha másokat kérdezel. Aki még 5-10 perc után sem kérdez vissza, az más alkat, mint amit keresel.


De még semmiről sem késtél le. Légy nyitottabb, ha pedig valaki közelebb megy az intim szférádhoz, mint szeretnéd, kedvesen, határozottan állítsd le. És nem csak a bölcsészek lehetnek "elvontak", hanem a természeti ismeretekkel foglakozók is. Ha szeretsz kirándulni, a természetjárók között hamarabb találsz hasonló lelkialkatot.

2011. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!