Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy haverom Roma származású...

Egy haverom Roma származású és mindig az utcán kinevetik mert kopasz! Egy Romának lehet kopasz haja? Egyébként magyar gyerek vagyok!

Figyelt kérdés
Őszinte és megértő embereknek válom a válaszát...
2009. ápr. 17. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne kopasz a feje? Az csak valamiféle kiváltságosoknak járna, hogy ne legyen hajuk? Szerintem az, hogy kinek milyen és mennyi haj van a fején, nem függ a bőrszínétől.
2009. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Olyan nincs, hogy kopasz haj. De olyan van, hogy valaki legávatja a haját, és?

Amúgy a Roma az egy város. Amire te gondolsz, az csak roma.

2009. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális embernek (akár tini, akár felnőtt) eszébe sem jutna nevetni, mert nics is benne semmi nevetnivaló. A kopaszság nem nációfüggő...
2009. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem is tudtam, hogy a cigányoknak levághatatlan hajuk van.
2009. ápr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%

Fasza gyerek lehetsz, Magyar létedre CIGÁNYOKKAL haverkodsz ???!!!!


Ennyi erővel lehetne kopasz a nyaka is. Úgy szívesebben nézném!


Őszinte voltam, és Megértő

2009. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

jah meg ahogy elnézem rasszista is....:D


amugy

nem full mindegy hogy kinek milyen haja van???

a kinaiaknál is aza divat hogy szőkék legyenek, szerintem az a gáz... és az hogy kopasz és véletlenül pont roma származásu... mivan abba???


lehet hogy ezér a megjegyzésér még összevernek a skinheadek de hogy öszintelegyek lszrom.:D

2009. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi olyan vicces egy kopasz cigányon, ezt nem értem. Lehet, hogy máson nevetnek. Egyébként ha az illető becsületes ember, akkor tekintheted magyarnak. És akkor ennek a kérdésnek nincs értelme (egyébként sem). Ha nem becsületes magyar, akkor meg ne barátkozz vele.
2009. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!