Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Félek a sulitól! Mit tegyek?

Félek a sulitól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
most megyek 10.be. Vannak barátaim csak valahogy egyik sem az igazi. persze tudok beszélgetni egy pár emberrel de ez nem jó annyira. lehet hogy hülye vagyok de attól is félek hogy ki mellé ülök órákon stb. szeretnék az úgy mond "menőkkel" barátkozni csak nem merek. meg ha eddig nem sikerült egy év alatt akkor szerintem most sem fog. tudnátok valami tanácsot adni? le is írhatjátok hogy veletek hogy volt/ van. 16/l
2011. aug. 26. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
velem is ez a helyzet
2011. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha az embertársaid félelmet váltanak ki belőled, akkor azt első körben a szülőkkel, másodikban szakemberrel beszélném meg a helyedben.
2011. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg új osztályom lesz, de vannak már barátaim, de mégis félek egy kicsit pedig könnyen barátkozok meg szeretnek szóval inkább a tanároktól. Szerintem ha már ismersz mindent akkor nem lesz semmi baj, nem muszáj a menőkkel barátkozni. Mer pl én olyan vagyok és elég durván kibeszélünk másokat és beszólunk ha valakinek nagy az arca. Szóval szerintem maradj a baráti körödben és tök jó lesz.
2011. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 26. 18:00
 5/9 A kérdező kommentje:
nem az emberektől félek hanem a szituációtól.
2011. aug. 26. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:

=)

ne izgulj, sztem ha egy évet már jártál velük és nem volt gond, akkor most se lesz. legyél kedves, határozott, mosolyogj és ne a szélére ülj. =D

nem lesz gond úgyse =)

20f

2011. aug. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. aug. 27. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben vagyok, de én most kezdem a középsulit

most is vannak barátaim, de ahogy te mondtad "nem az igaziak", mióta nincs suli egyáltalán nem keresnek, csak páran, én meg nem akarok túl nyomulós lenni

mióta a "legjobb barátnőm" elköltözött és nagyon megváltozott, nem tudok bízni senkiben, hihetetlen miket művelt, mindig is menő akart lenni, de szerintem az nem menőség, ha leribancozod a másikat, átvágod és kibeszéled


szóval hajrá! legyél velük kedves, közvetlen és menni fog!

2011. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jaaj hát megpróbálom :D köszönöm a válaszokat ! :)
2011. aug. 29. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!