Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bunkóság a részemről?

Bunkóság a részemről?

Figyelt kérdés

Most jöttem vissza gólyatáborból és, hát én olyan típus vagyok, aki szereti ölelgetni az embereket, vagy karokat összekötni. (bocsánat a furcsa fogalmazásért..)És a táborban elég sokszor, ha beszélgettem már lányokkal, karon "ragadtam" őket. Na nem szó szerint, hanem hogy felkaroltam őket.. Peersze ne arra gondoljatok, hogy odamegyek és felkarolom, hanem hogy voltak ilyen csoportfoglalkozások és pl. az éjszakai bátorságpróbán, amikor örültem, hogy a vak sötétbe megtaláltam akár egy darab lánycsapattársamat odamentem hozzá, váltottam vele pár szót és azzal az indokkal ( ami igaz is..) hogy nem akarok egyedül maradni felkaroltam. De egyáltalán nem is kart beszélgetni, ki is bújt a karolásból... Olyan szarul tud esni. És nagyon fura, hogy ezek a pesti emberek, ennyire nem szeretnek ismerkedni, hanem azokkal vannak, akiket már ismernek. Facebooknon, vagy régi sulin keresztül...

Szerintetek én vagyok a bunkó?:S Ja és amúgy csak lányokkal csinálom ezt, és énis lány vagyok..


2011. aug. 26. 20:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ja, hogy te ilyen közvetlen fajta vagy. én tök bírom a hozzád hasonló embereket:D legalább nem kell feszélyeznem magam a környezetükben. engem aztán karolgathattál volna nyugodtan:D úgy viselkedtem volna, mintha ezer éve jóban lennénk. am. nem vagyok pesti, ha ez számít valamit.
2011. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
bunkóságnak nem bunkóság, csak van aki nem ismerkedik olyan könnyen mint te, de hát ezt meg nem tudhatod előre.
2011. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem egy kicsit bunkóság. Ha felkarolsz/megölelsz valaki sztm kérdezd meg hogy zavarod-e. Én ki nem állhatom ha valaki bejön az intim szférámba, csak attól tudom elfogadni, akit már egy-két éve ismerek..

Ez van, ki ilyen, ki olyan..

2011. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát vannak olyan emberek, akik nem szeretik ha egy ismeretlen ölelgetik őket! Olyan, mintha belemásznál az intim szférájukba!
2011. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Én viszont épphogy utálom ha ezt csinálják.

Van egy privát terem,amibe nem szeretem ha a páromon kívül belép valaki.Utálom,ha valaki úgy beszél,hogy behajol az arcomba,fogja a kezem,karolgat(a párom kivétel)

Engem kifejezetten idegesít.Nem vagyok pesti:D

2011. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Lehet én is kibújtam volna. Nem azért mert nem szeretem, hanem mert egy "idegen"-től furcsa.

Azért illik tiszteletben tartani a másik személyes terét. Nem mindenki olyan közvetlen, mint te, és az sem bunkóság. Esetleg legközelebb kérdezd meg, hogy "nem baj, ha belédkarolok?" Azért az mégis máshogy jön ki.

2011. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ja hát azt ne gondoljátok, hogy mindenkit ölelgetek..:D csak azokat akik, engedélyt adnak rá és régóta ismerem őket.. csak karolgatom őket..mert hha én belegondolok, örülnék, ha odajönne hozzám lány beszélgetni..stb..:) mint 2 jó barátnő:)
2011. aug. 26. 20:18
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan emeberek (köztük én is) akik nem nyílnak meg ilyen könnyen, akik nem szeretnek ölelkezni, se semmi testi érintést nem viselnek jól, főleg ismeretlen emberektől. én nagyon furán tudom érezni magam, ha alig ismert emberek túl közel jönnek hozzám, úgymond betolakodnak az "aurámba" (tudom hogy nem ez a megfelelő szó, de nem találtam jobbat). mint írtad, te olyan tipus vagy, aki szereti ölelgetni az embereket. hát, fogadd el, hogy sokan meg nem olyan tipusok. és az irreleváns hogy pesti vagy nem pesti. ja, és a kérdésre válaszolva: szerintem bunkóság, mert másnak kellemetlenséget okozol, mindegy, hogy ezt nem szántszándékkal teszed.
2011. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is rosszul vagyok ha közelről néznek, még a párom is zavarba tud ezzel hozni és idegenektől én sem szívesen ölelkezek. Sőt több éve ismert barátnőimtől se jól viselem, de ez emberfüggő.
2011. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
*idegenekkel
2011. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!