Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez bunkóság részemről? Átvágom őt?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy srác, aki tetszik. Elkezdtem vele barátkozni, hogy közelebb kerüljek hozzá, keresem a társaságát, csak ő félénk és nem meri az enyémet. És amit beszélünk, azt elmondom a legjobb barátnőmnek. Nem mindent, csak ami olyan dolog, ami már arra utalhat, hogy tetszem neki. Szóval szerintetek ez bunkóság, hogy én elmondom a barátnőmnek? Mert kicsit lelkiismeretfurdalásom van, olyan, mintha kibeszélnénk.
2011. jan. 13. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, ha nem a titkairól beszélsz és nem gúnyolod őt.
2011. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem bunkóság. Az lenne a bunkóság, ha mást mondanál kettőjüknek. (Valamelyiküknek/Mindkettőjüknek hazudnál)
2011. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Addig amíg nem azt terjeszted a háta mögött, hogy milyen béna és mekkora egy lúzer, hogy nem mer kezdeményezni addig nem gáz. Ezt viszont soha ne csináld, ha dühös, vagy akkor se. Inkább kezdeményezz te :P


Csak az a bunkóság ha rosszat terjesztesz róla a háta mögött

2011. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd biztos, hogy nem mondja el senkinek, akkor nem az. Szerintem erre (is) vannak a barátnők. A legjobb barátnőmmel a szexuális életünket is kivesézzük, mert tudjuk, hogy max a párunk fogja megtudni, más nem.
2011. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem terjesztek róla rosszat, nagyon kedvelem őt:) Csak hát elmondom, amit beszélünk és ami rám vonatkozik a beszélgetésből.
2011. jan. 13. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megkér majd valamire, hogy senkinek ne mondd el, akkor azt a legjobb barátnődnek se mondd el, legalábbis én így szoktam. Más dolgokat elmondhatsz, mert mindenkinek jó, ha kibeszéli magából valakivel az ilyen dolgokat.
2011. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!