Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bunkóság szólni a buszon a...

Bunkóság szólni a buszon a mellettem állónak, hogy ne pattogtassa a rágóját a fülembe?

Figyelt kérdés

Türelmes és jámbor ember vagyok, de a rágózás a halálom...

Ha csámcsog, azt mondom jó, de ekkor sme értem, miért nem lehet normálisan rágózni.

De amikor a szokásos heringjárat van, tehát mindenki egymás mellett-felett-alatt, akkor biztos kifogom, hogy mellettem rágózzanak és buborékot fújjanak belőle.

Bunkóság ? Egyébként titeket zavar ?


2011. szept. 22. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Hát.. nehéz kérdés. Egyik oldalról megértelek, és én sem szoktam csattogtatni. Másrészt, ha egy idegen beszólna nekem valami hasonlóért, biztosan nekem állna feljebb.

Pedig, ha belegondolok, ez is olyan idegesítő szokás, mint a bámulás, amiért viszont szoktam jelezni, hogy lassan már talán átlép egy határt.

Mire leírtam a véleményem, addigra arra jutottam, hogy jogosan szólsz, viszont ne várj semmi jót..

2011. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért hallgatok én mindig zenét, így nem hallom ha csámcsognak, pattogtatnak akármit, pofáznak, szófosása van vkinek, röhögnek meg egyebek...egyébként szerintem (főleg heringezésnél) nem valami felemelő dolog ezt hallgatni a fülednél..meg amúgy is bunkóság. Ha mész az utcán akkor oké de ha buszon vagy vagy ott ahol sokan vannak akkor próbálja mindenki kibírni. Ha pisilned kell azt is tartod nem?
2011. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Most végiggondolva, tényleg ki lehet bírni azt a 30 percet, amíg beérek, de amikor a suliban is egésznap azt hallgatom, hogy 20-an csattognak a fülembe órákon és a szünetben, akkor ha hazafelé is ezt hallom, eldurran az agyam nekem is.
2011. szept. 22. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

oppá, ez sok embernek zavaró? :$ bevallom, én szoktam buborékot fújni, de mindig azt gondolom, ez nem gáz, nem csámcsogok - nem zavarok senkit :D szóval ne tegyem? :D

szerintem szólj ha mersz. én nem venném sértésnek, ha nekem szólnának. kellemetlenül is érezném magam ezek után :D

2011. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy bunkóság, és engem is zavarna.

De inkább ne szólj, ne idegesítsd fel magad még jobban.

2011. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, rohadtul zavaró.

Ha együtt utaznánk, és nézéssel ölni lehet, a következő megállót se érnéd meg, ezt így hidd el nekem :D

2011. szept. 22. 18:31
 7/7 A kérdező kommentje:
*lehetne
2011. szept. 22. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!