Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek baratnőket...

Hogy szerezzek baratnőket magam köré?

Figyelt kérdés

Elég magamnak való vagyok, csak egy ember elött tudok megnyílni igazán-ő a barátom, de szörnyen bosszant a saját természetem.

Csak néhány embert szeretnék magam köré, hogy kicsit pezsegjen körülöttem az élet. Próbálok bekapcsolódni beszélgetésekbe, de azok valahogy érdektelenek, meg nem tudok mit hozzá szólni (utólag jut eszembe). Általában jól kijövök az emberekkel, de soha nem mélyül el egy-egy kapcsolat. Nem akarok egyedül meghalni:)))


2010. jún. 24. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
hm, vegyél fel engem msn-en, aztán majd elszórakoztatlak. amúgy nem tudom, hát mindenkit vegyél fel msn-en és akkor majd dumálnak, aztán kitalálhatsz később találkozókat is, azokkal akik szimpik.
2010. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Felvettem őket beszélgetünk is, de semmi több. Találkozót szerveznék, de mostani osztályomban a csajok, a buddha meg bed beachre járnak szórakozni...meg nekik már meg van a saját társaságuk.
2010. jún. 24. 21:57
 3/9 A kérdező kommentje:
Küldtem privit
2010. jún. 24. 22:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz privit. Ha pesti vagy, akkor akár talizhatunk is. :D :)
2010. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? én is hasonló típus vagyok, vagyis inkább voltam. szerintem nem baj, hogy ilyen vagy, de ha szeretnél magadon változtatni, kicsit nyitottabb lenni, akkor azt is meg lehet oldani :)
2010. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? ha szabad megkérdeznem
2010. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia, küldhetsz nekem is privát ímélt :)
2010. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
első vagyok, közben aludtam egy kicsit, aztán most felkeltem és felvettelek msn-en.
2010. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nahát, erre nem számítottam :)) Küldök mindenkinek privit az msn címemmel. Am lány vagyok, Pesti és 20 éves.


tegnap 22:11nek

Igazad van, én is próbálok alakítgatni magamon, de sajnos elég gyakran eltévelyedem az útról :)

2010. jún. 25. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!