Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek ugy baratokat...

Hogyan szerezzek ugy baratokat, ha kozben nem nyitottak ra az emberek?

Figyelt kérdés
Most leszek 12-es es hat az osztalytarsaimon kivul akik ismernek mas haverjaim/barataim nem igen vannak.Probalkoztam baratkozni de ilyen kesore mar mindenki kialakitotta a barati koret es masok mar nem igazan erdekli oket hiaba kerdezgetek az emberekrol dolgokat...
2011. aug. 27. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sok a nyitott ember, csak nem mindegy hol keresed, meg épp milyen szituációba találkozol velük. Pl utcán (sajnos) nem divat az ilyesmi, mindenki csak megy fapofával mintha marhán sietne valahová. Ellenben pl egy nyelvtanfolyamon, edzésen, szakkörön, kondi terembe, tánciskolában, diákmunkán, vagy bárhol ahol hasonló érdeklődésű de tök ismeretlen emberek összejönnek, ott lehet esélyed. Megvannak azok a helyzetek, ahol mindenki szívesen barátkozik kicsit. már csak kényszerből is.. ezt ki lehet használni.


Amúgy ha a közelbe laksz, meghívlak egy fröccsre :D

2011. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A mult este probaltam kommunikalni emberekkel egy bulifelesegen de nem nagyon akartak ram figyelni es inkabb olyanokkal beszelgetni akiket mar ismernek... egyebkent Erdelyben elek:)
2011. aug. 27. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a stílusoddal lehet a baj. Talán túl hétköznapi vagy a szemükben, nem vagy elég vagyán, élcelődő, vicces, szókimondó...

Manapság fontos hogy el tudd adni magad... és hogy az első benyomás lehengerlő legyen.

Tipp: A leghétköznapibb témát is vesd fel úgy mintha az lenne a legizalmasabb dolog a világon. Mutasd hogy van önbizalmad és hogy érezzék ők megtiszteltetésnek hogy szóba állsz velük.

2011. aug. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hat igen csak ez nem egy konnyu dolog..pff
2011. aug. 28. 10:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah és nagy menőség közbe, legyél kedves is! Ne akard magad ráerőltetni senkire. Neked legyen mindegy... vagy akarnak veled kommunikálni vagy nem. Ha nem az az ő bajuk.
2011. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
meg az enyem is kicsit mert ma sem tudok sehova se kimenni mert nincs kivel.. parszor sikerult csak kimennem az osztalytarsaimmal egesz nyaron es talan a 2 kezemen azt meg tudom szamolni hanyszor...
2011. aug. 28. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!