Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha vendégségben alszol,...

Ha vendégségben alszol, belenézel a privát cuccaik közé, ha alkalmad adódik?

Figyelt kérdés

Írd meg légyszi azt is, hogy hány éves vagy, és kinek a dolgaiba néznél bele és kinek nem, hova igen, hova nem? Naplók, fiókok? Gyógyszeresfiók? Számlák?


(Én nem nézek bele semmibe, viszont sokszor jönnek hozzánk vendégek, és mindig kíváncsi voltam, hogy vajon belenéznek-e a cuccaimba.)


2011. aug. 29. 16:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem szoktam. Csak a könyvespolcot szoktam átnézni, hogy milyen könyveik vannak, de akkor a vendéglátóm szeme előtt.:) 16/L
2011. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam soha. Én is úgy vagyok vele, hogy ha úgy van, megnézem a könyveket, esetenként a CD-ket, kazettákat, amik ki vannak rakva, de egy szekrényt, vagy fiókot kinyitni soha, illetlenségnek tartom, nem rám tartozik.
2011. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
96%

mindig mindent átnézek minden apró szögletet a szobában aztán esténként a lakás többi részén is hogy megismerjem ki is az illető valójában.

ha félreesett pénzt találok elteszem.

2011. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt néztem meg ami az asztalon volt és a könyveket.
2011. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
42%
Én imádok turkálni! Volt is rá példa! Ha telefon elő van hagyva, azzal kezdem, hogy elolvasom az sms-eket! Számlák, gyógyszeres fiókok nem érdekelnek. Napló jöhet,fiókok... De úgy általában minden! Egyszer egy falikép mögött találtam egy titkos kis széfet! :)) Amúgy még mielőtt bárki is rosszra gondolna, nem szoktam lopni! Gyerekkorom óta bennem van ez a turkálás, kutakodás! Kiskoromban mindig nesztelenül jártam át a szomszédba, és keresgéltem dolgokat! :) Aztán mikor már jól kikutattam mindent, eljöttem! Észre sem vettek! :)
2011. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
96%
én is mindig jól átvizsgálom a szobát, mindent megszagolok, nagyítót ha találok mindent megnézek alatta is, ágy alá mindig bemászok, ha bűntény történne, megoldom, mert 100 évre visszamenőleg ismerem a család történetét
2011. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, ha valami nagyon kiszúrja a szememet, és érdekel, akkor azt megnézem, de nem nyitogatok ki semmit, nem nyúlkálok szekrénylekben. Ha valaki megnyitva hagyja az e-mail fiókját a gépemen, még abba sem olvasok bele.
2011. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
95%

Mennyi szent ember van itt,te jó ég!:D

Én bevallom,szoktam,persze nem mániákusan,de volt már rá példa,hogy elmentem valakihez,és mondjuk ő elment egy kis időre,én meg körbe pillantottam a lakásban,benéztem még 1-2 fiókba,szekrénybe is,meg a hűtőbe!Nagyon kíváncsi természet vagyok,és ilyenkor egy csomó dolgot meg lehet tudni az illetőről.Pl.mit eszik,milyen fehérneműt hord,mit olvas,milyen zenét szeret..stb.Persze nem loptam még soha semmit se,és nem pakolászok,nem veszek el semmit!

2011. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Nem, a képeket, ilyeneket én is megnézem amik a falon annak, de azok arra vannak..
2011. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
67%

Én is szoktam:D:D

Nem tehetek róla, egyszerűen annyira kiváncsi vagyok, imádok kutakodni.:D:D

2011. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!