Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha vendégségben alszol,...

Ha vendégségben alszol, belenézel a privát cuccaik közé, ha alkalmad adódik?

Figyelt kérdés

Írd meg légyszi azt is, hogy hány éves vagy, és kinek a dolgaiba néznél bele és kinek nem, hova igen, hova nem? Naplók, fiókok? Gyógyszeresfiók? Számlák?


(Én nem nézek bele semmibe, viszont sokszor jönnek hozzánk vendégek, és mindig kíváncsi voltam, hogy vajon belenéznek-e a cuccaimba.)


2011. aug. 29. 16:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok álszent, de te beteg vagy valamelyik válaszoló, ha a fehérneműkben turkálsz, remélem nem az egyik ismerősöm vagy.
2011. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Körbenézek, de szekrényt nem nyitogatok. Ki tudja, lehet, hogy véletlenül leejtenék valamit, ami árulkodna, hogy nézegettem.

De egyszer egy vendégházban voltunk egy hétvégén, és a tulaj a saját egyetemista lányának a trégi szobáját is kiadta, mert hogy a csaj szinte alig van otthon. Mondom oké, elsőre egy normál vendégszobának tűnt. Aztán amikor ki akartam pakolni a saját cuccaimat, hogy mégse a hátizsákból öltözködjek, megláttam, hogy a szekrény tele van a csaj ruháival meg minden cuccával. Akor már belenéztem pár fiókba, egyikben egy mobil is volt. Hát nem tudtam mire vélni a dolgot :D Persze nem vittem el semmit.

2011. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
nem.
2011. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

turkálni nem szoktam,viszont a könyvespolcot tüzetesen,hosszú percekig és látványosan átvizsgálom,mert könyvb*zi vagyok :D

18L

2011. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
simán belenéznék,minden érdekel! ;) 24/L
2011. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Én meg rohadtul nem örülnék ha bárki a holmijaim közt kutakodna.
2011. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
A könyvespolcokat megnézem, és van egy ilyen "furcsaságom" hogy a kezemmel mindig kell csinálnom valamit. EZ annyiból áll, hogyha állok egy fiúk mellett húzogatom ki-be, de beletűrni eszembe se jut. :D
2011. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
*fiók, ja és előtte mindig megkérdezem, hogy nyitogathatom-ee :D
2011. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem nyitok ki semmit, de azt megnezem ami kozszemlen van az asztalon, polcokon.
2011. szept. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Attól függ kinél alszok, pl ha a legjobb barátomnál alszok akkor ja simán, őt se zavarja. És ha valaki másnál akkor lehet hogy belenézek ebbe abba.

Pontozást leszarom.

2011. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!