Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek, aki válogatós/fin...

Szerintetek, aki válogatós/finnyás annak is muszáj vendégségben venni azokból a kajákból, amitől egyébként sose enne meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszaj, miert kellene eroltetnie magat? En nem vagyok valogatos, de a rokonsagban vannak valogatos emberek. Meg szoktam kerdezni, hogy mit szeretnenek enni. Valamit kozosen ki tudunk talalni, azert olyan ember nincs, aki semmit sem eszik meg. Ha nem is mindenbol tud enni, de akkor csak azokbol eszik, amit szeret...azert vendegsegben sem fog ehen halni.
2011. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele hogy ha valamit nem szeretek nem eszem meg,nem érdekel ha valakinek ez nem tetszik én sem várnám el hogy valaki letuszkolja azt a kaját a torkán amit én csináltam,de nem szereti.Az a hülye aki ezen megsértödik.

Viszont!Próbálok én is ugy lenni hogy azért ne mindenre mondjam hogy nem kérek,általában egy-egy dolog biztos van amit az ember megtud enni a kinálatból és tényleg meg lehet egyezni vagy olyat csinálni amit az ember szeret.Vannak azért olyanok akik tényleg tulzásba viszik a finnyáskodást,az sem jó.

2011. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, ha kellő udvariassággal tudja visszautasítania.

Amúgy én bárhova megyünk, mindig szólok a vendéglátónak, hegy ne nagyon törje magát, mert én tejallergiás vagyok a férjem meg vega, inkább rendeljünk pizzát ha enni akarunk mindenképp :-)

2011. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kultúra és közösségek kategória, szokások/etikett témakör.
2011. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is elég válogatós vagyok, de mindig meg szoktam mondani, hogy ezt meg azt nem annyira szeretem, de megkóstolom, hátha ez finomabb, mint amiket eddig ettem.
2011. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!