Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Belegondoltatok már abba,...

Belegondoltatok már abba, hogy a beteg, perverz sorozatgyilkoson köztünk élnek? :S

Figyelt kérdés

ti nem féltek?:S olyan sok beteg ember van,simán elrabolnak,utána beleraknak 1 sósavval teli kádba,levágják a karodat,közbe seggbe raknak 1szer és utána beraknak a fagyasztóba:SSSS

félelmetes


2011. aug. 30. 17:49
 1/9 A kérdező kommentje:
elírtam.*sorozatgyilkosoK
2011. aug. 30. 17:50
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
nem gombázzál, ha ráparázol
2011. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
belegondoltam már, de annyira nem érdekel igazából. lesz ami lesz :)
2011. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Belegondoltam. Ha az a sorrend, ahogy írtad, már nem is félek annyira. :D
2011. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
120 kilósan nem én vagyok a sorozatgyilkosok álma, ezért nem félek tőlük. Viszont vannak akiket féltek a sok aberrált gec1től. És az a legidegesítőbb az egészben, hogy a sok gyökér (szimpla kötekedő, perverz, cigány, bkv ellenőr, részeg stb.) szinte rám se mer nézni, a családtagjaimat meg simán betalálná, amikor nem vagyok ott.
2011. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

belegondoltam,ez nem csak a filmekben létező dolog.amióta ember él ezen a bolygón ez így van.tanulj küzdősportot.azért nem ez a legvalószínűbb,hogy sósavval tesi kádba raknak,miután levágták a karodat.

bár azért itt egy pár lírai történet:

[link]

a seggberakásnál meg nem az a Bzi aki csinálja,hanem aki hagyja:)

2011. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jajj andrás,komolyan mondom nem is te lettél volna,hogy ha ezt a poént nem sütöd el -__-"
2011. okt. 8. 10:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok András.
2011. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Belegondoltam, de inkább nem gondolok rá, mert így nem lehet

leélni az életed, hogy állandóan arra gondolsz, hogy ki lehet sorozatgyilkos és inkább nem lépsz ki az utcára sem. Gondolkodj pozitívan és reménykedj.

2012. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!