Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy illeszkedhetnék visza az...

Hogy illeszkedhetnék visza az emberek közé? Beteg vok (pszihiátria)

Figyelt kérdés

16 éves fiú vok és tavaly bekerültem kórházba ott voltam egy darabig azót meg ithon suliba se jártam. És kb nem találkoztam senkivel csak 1-2 emberrel. És most így elhivogatnak pár helyre én meg tök szivesen mennék jó inni nem ihatok mert gyógyszert kell szednem de tök szivesen mennék csak félek :S H mit fognak majd mondani meg gondolni meg azt hiszik majd h kattant vok vagy félnek tölem (egy csomó ember fél ha meghal vmi ilyet :/) meg én tök szétesetnek meg hülyének érzem magam nem tok olyan gyorsan gondolkodni mint régen meg néha egyáltalán nem XD Meg félek is egyedül! Jó tom h nem lennék ott egyedül de magamnak akk is egyedül lennék értitek? Sztetek h csinájjam mit csinájjak h el fogadjanak meg kb mire kell h számitsak nem fognak kiröhögni? :S

16/F


2011. máj. 12. 14:41
 1/4 napietus ***** válasza:
100%
szerintem először a közeli barátaiddal menj el valahova, akik ismernek és megértenek, vagy testvéreddel, unokatestvéreddel, ha van. aztán ha már nem annyira idegen a helyzet, mehetsz a haverokkal, ismerősökkel is.
2011. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos benne van a pakliban, hogy lesznek, akik nem fogadnak el így. DE: ha meg sem próbálod, akkor azokkal sem fogsz találkozni, akik tényleg szeretnének Veled lenni.

Tudom, hogy nem egyszerű, de néha a "kattant" emberek a legjobb fejek. :)


Biztos komoly dolog történt, de mostmár próbálj túllépni a múlton! :)

Sok sikert!

2011. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát velük mennék kb két jó barátom van akikkel végig beszéltem (kivéve amikor korházban voltam) egy fiu meg egy lány én csak úgy megyek ha ők is ott vannak XD de úgy is félek
2011. máj. 12. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy végigcsináltad ezt az egészet, átmentél egy ilyen hosszú és nehéz időszakon, és kijöttél belőle, azt mutatja, hogy lélekben erős vagy. Emellett 16 éves korodra megtapasztaltál olyan mély és intenzív dolgokat, amiket a többség nem ismer, így tapasztalatokban, élményekben gazdagabb vagy náluk.


Természetes, hogy félsz, de az eddigi hátrányokból előnyt is tudsz kovácsolni. Gondolom akkor is féltél, amikor bekerültél a kórházba, túl vagy rajta, végigcsináltad, ez leginkább tiszteletet érdemel. Most attól félsz, hogy kikerültél, ezt is meg fogod tudni oldani. A félelmekkel csak úgy számolhatsz le, ha szembe mész velük.


Mindenképp menj el, a barátaid biztonságot adhatnak, ők nyilván nem fognak elhagyni. Nem kell semmi különösre számítani, csak egyszerűen add magad. Szerintem az emberek inkább tapintatosak lesznek veled, mint bántóak. Ha meg esetleg valaki bántó lesz, azt egyszerűen kerüld el, magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.

2011. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!