Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kit neveztek gyerekesnek? És...

Kit neveztek gyerekesnek? És elmondanátok ezt annak a személynek, akit gyerekesnek tartotok?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok pl.

-Valaki 22 éves és szereti a rajzfilmeket vagy a képregényeket válogatás nélkül

-viselkedése, gondolkodása, stb.



Én azokat tartom gyerekesnek, akik a felnőtt fejjel is szeretik a Walt Disneyt vagy az egyéb infantilis rajzfilmeket (amik a Cartoon Networkön mennek). Én nem szoktam ilyeneket nézni, a Disney-t meg 11 éves korom óta utálom. (WALL-E viszont menő animáció, kiváló grafikával, csak kár, hogy a Pixar a Disney-vel társul)

Azokat is gyerekesnek tartom, akik nem gondolkoznak felnőtt ember módjára, gyerekes a viselkedése, pl. a tombolás. Egy lányosztálytársam is így balhézott valakivel a tornateremben, ami nagyon furcsa volt számomra, mert még sosem láttam egy 18 évest így viselkedni. Egyszerűen röhejes volt.

Van egy barátnőm, aki tényleg gyerekes. Étkezésnél (még az étteremben is) mindig ráteszi a lábát az asztal lábára, amit illetlenségnek tartok. Én sosem szoktam ilyet csinálni. Ezenkívül a kanapén olyan hülyén ül, hogy leírni sem tudom!! Az is gyerekes, ha valaki felnőtt fejjel "hisztizik" vagyis balhézik, ha valamit nagyon akar. Egy rokonom mesélte, hogy a barátnőjével elmentek megnézni a kiszemelt lakást, amit a lány meg akart venni, a nő mondta, hogy akadt másik jelentkező is, a csaj meg elkezdett vele balhézni, mert nagyon akarta ezt a szép házat. A rokonomnak iszonyúan ciki volt a 26 éves barátnője viselkedése. "Úgy akarta ezt a házat, mint egy kisgyerek a neki tetsző játékot." - mondta ő.


Én természetesen nem szoktam elmondani az ilyen illetőnek a véleményemet, mert senkit nem akarok megbántani ezzel. Kimondottan utálom, ha az emberek ilyen dolgokkal sértegetik a másikat: "Gyerekes vagy." "Gondolkozz!"

De van egy másik barátnőm, aki teljesen őszintén mondta el magáról, hogy gyerekesnek tartja magát, mert imádja a rajzfilmeket, de őt nem zavarja. Én elfogadom őt olyannak, amilyen, mert legalább őszinte volt. Azt sem tagadja, hogy néha elfogy a türelme.


2011. aug. 31. 17:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy barátnőm, aki tényleg gyerekes. Étkezésnél (még az étteremben is) mindig ráteszi a lábát az asztal lábára, amit illetlenségnek tartok. Én sosem szoktam ilyet csinálni. Ezenkívül a kanapén olyan hülyén ül, hogy leírni sem tudom!!"


Elég kedves szavak, ahhoz képest, hogy a BARÁTNŐD. Tudod, én inkább barátkoznék olyannal, aki gyerekes, mintsem egy hozzád hasonló emberrel. Egyrészt. Másrészt, nem tudom hány éves lehetsz, de érződik minden szavadon, hogy totál sznob vagy, és nagyon felnőttnek szeretnéd magad mutatni.


Nagyon szánalmas vagy, és hát igen, a legjobb szó tényleg az, hogy karótnyelt.

2011. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nos, te minden bizonnyal engem nagyon gyerekesnek tarthatsz.

15 éves lány vagyok(szerintem koromhoz képes igenis éretten gondolkozom, nem mint sok ilyen korú ismerősöm, akik csak piálnak, pasiznak és stb..), DE! bevallom, nagyon szeretem a Disney sorozatokat. :D pl. hannah montana. A diseny filmeket is szeretem, animációs filmeket is. Ezek mellett imádom a jó dokumentum filmeket és a kedvenc műfajom a dráma.

A gyerekes viselkedés nem abban nyílvánul meg, hogy ki mit néz, hanem pl. abban ahogy másokat szapul gyk-n, hogy gyerekes.:D

2011. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:29

Aranyos!:D

2011. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

hihihihi! :D

Köszönöm a válaszokat. Tényleg nem sértődtem meg, hogy valaki gyerekesnek nevezett engem. Én őszintén szóval elcsodálkoztam azon, hogy vannak olyan felnőttek, akik rá tudnak kattanni az olyan rajzfilmekre, mint a Ben10. Én ebből egy részt se láttam. xD

Félreértés ne tessék: nem akarok állandóan úgy viselkedni, mint egy igazi felnőtt. Minden embernek más a gondolkodása.

Van, aki szeret videojátékokkal játszani, wifizni, abba se szólok bele. A Hello Kitty-seket se kritizálom.

2011. aug. 31. 17:51
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
tudod mi az a wifi xd?
2011. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

jaj, bocsánat, elírtam! Wii-t akartam írni... xD

Ilyesmi előfordulhat! xD és épp pont most ugrott ki egy emlék az agyamból: Egy barátnőm el akarta nekem magyarázni, hogy vette az elegáns nadrágot. Az Árkád helyett Árkádiát mondott véletlenül. :D

2011. aug. 31. 18:08
 17/22 A kérdező kommentje:
...hogy hol vette...
2011. aug. 31. 18:09
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
don't feed the troll
2011. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Uram isten, a Wii egy nagyon jó időtöltés, bár tény, hogy tv-hez kötött. Nagyon maradi és szűk látókörű ember vagy.
2011. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%

. . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2011. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!