Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt hogy mondanátok el a...

Ezt hogy mondanátok el a legjobb barátnőtöknek? Elmondanátok egyáltalán?

Figyelt kérdés

Elsős korunk óta legjobb barátnők vagyunk,bár voltak rázós éveink...

A szüleinek nem volt olyan jó a kapcsolata,folyton veszekedtek(volt olyan,hogy a barátnőm és az anyukája hetekig egy hotelban laktak,mert annyira összevesztek),mert az apukája nem volt az a hűséges típus...De ez már nem lényeges,mert elváltak nem régen.

De pár hónappal ezelőtt jogi tanácsra volt szükségem és az apja ügyvéd,ezért elmentem hozzá.

Elhívott ebédelni,ezek az ebédek egyre sűrűbbek lettek,utána vacsorák lettek és hát...értitek.

Már 2 hónapja együtt vagyunk,de még alig tudja pár ember,mert nem tudom,hogyan reagálna rá a barátnőm.Eléggé gyorsan szoktak változni a hangulatai,ha valami nem úgy van,ahogy Ő azt tervezi,akkor depis lesz és beszed különböző gyógyszereket(párszor emiatt már volt is kórházban).De Ő most azt találta ki,hogy megint összehozza a szüleit.

Jelenleg én vagyok az apja új asszisztense és a barátnőm azt szeretné,hogy nyomozzak az irodában és derítsem ki,hogy van-e az apjának új kapcsolata....De ez nekem olyan kellemetlen.


Szóval hogy hozzam fel neki a témát?


2011. máj. 24. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten! Hány éves vagy, és az apja hány éves?
2011. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok,Ő 44.
2011. máj. 24. 19:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Aztarohadt! Ilyen cifrát még életemben nem hallottam! Regénybe illő!!!


De ne haragudj, te normális vagy?

Leírod, hogy a legjobb barátnőd anyja és apja sokat veszekednek, mert az apja nem hűséges típus, és két sorral alatta ott van, hogy ti összejöttetek. Eszednél vagy? Ennyit ér neked a barátnőd? Leírod, hogy gyógyszereket szed és önveszélyes, mert magát hibáztatja, amiért nem tudja összehozni a szüleit, erre ezt teszed vele? Gyakorlatilag őt nyírod ki!!!

És az apja? Te mit vársz egy olyan embertől, aki "nem valami hűséges típus"? Ki vele, mit tud az az ember? Megbolondított a szövegével? Vagy apakomplexusod van?

Ez nagyon durva. Szerintem nagyon gyorsan gondolkozz el rajta, hogy ki neked a fontosabb, mert ebből nagy balhé lesz.

2011. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem vallj be mindent a barátnődnek és várd az eredményt! (felvenni el ne felejtsd!)
2011. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De igazából az apjával már alig beszél...Ha találkoznak valahol,akkor is egy "szia,hogy vagy?"-ban merül ki a beszélgetésük.

Nem önveszélyes,csak néha rájön ez a dili és olyankor nyugtatókat kapkod be egymás után,de nem a szülei miatt.


De már elváltak a szülei,nincsenek együtt.Most akkor az apja élete végéig éljen egyedül?

2011. máj. 24. 19:42
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát már nekem a korkülönbség is durva, de az meg hab a tortán, h a barátnőd apja. De a te életed, nem szólhatok bele, csak azt tanácsolnám,h ha folytatjátok, akkor mondjátok el a barátnődnek. Ha meg nem...hát, én akkor is elmondanám,h tiszta legyen a lelkiismeretem.
2011. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Nem! Csak nem veled ha fontos neked a barátnőd.
2011. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tehát összegzem:

- a barátnőd szülei elváltak, ez minden gyermeken sebet üt, ; gondolom te voltál az, akinek a vállán elsírhatta a bánatát

- a csávó csalta a feleségét, akitől gyereke is volt, te pedig összejössz egy ilyen megbízható emberrel

- újra össze akarja hozni a szüleit, a legjobb barátnője vagy, megbízik benned, ezért téged kért meg, hogy segíts ebben

- az "semmiség" meg tök természetes szerinted, ha valaki néha nyugtatókat kapkod be


Totál egyet értek 19:36-ossal. Én sohasem kezdenék a legjobb barátnőm apjával, pláne nem ilyen körülmények között. Fordított szituációban te hogyan éreznéd magad?

Még ha nem is beszélnek, attól még az apja marad. Nem kell, hogy élete végéig egyedül maradjon, de neked miért pont ő kell? Mert ezek szerint fontosabb ez a kapcsolat, mint a legjobb barátnőd családostul, érzelmestül. Tényleg vagy apakomplexusod van, vagy nagy szerszáma lehet az öregnek, ha ennyire ignorálod a külvilágot.

2011. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Most akkor az apja élete végéig éljen egyedül?"

Ha jócselekedetből vagy sajnálatból akarsz vele járni, járj inkább velem. De gyanítom, hogy ez csak kifogás, te se gondolhatod komolyan, hogy emiatt megértjük az indíttatásaidat. Egyébként ha jól értem, az az ember magának köszönheti, hogy egyedül van, de ahogy írsz, ezek szerint amúgy is van benne valami, ami vonzza a nőket.


Rossz kifogás!

2011. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ezt úgy értettem,hogy ha más nőkkel összejöhet,akkor velem miért nem.

Tudom,hogy ez mekkora szemétség a barátnőmre nézve,de azt hiszem,hogy beleszerettem a férfiba...És Ő is mostanában rengeteget változott,lehet,hogy miattam,lehet,hogy nem...

2011. máj. 24. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!