Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lány nagyon...

Fiúk! Ha egy lány nagyon felbosszant titeket, mert mondjuk belepofázik az arcotokba és úgy osztja az észt, vagy felpofoz, amiért valami sértő megjegyzést tettetek rá, ti is megütitek?

Figyelt kérdés
mennyire él még a "nem ütök nőt!" elv a fiúkban?
2011. szept. 1. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem teszek sértő megjegyzést. Ha az igazság fáj, azt sajnálom nagyon. Megvédem magam, de nem ütöm meg.

Többnyire bennem is él, hogy a gyengébet nem bántom, mondjuk az erősebbet sem. De nőt is megütnék, ha nem nőként viselkedne. Nem mentség, hogy valaki nő. Ítéltesség mint ember.

2011. szept. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Félreértés ne essék. Nem vagyok őszinteségi mániában szenvedő, bunkó, képmutató.
2011. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Félholtra verem.
2011. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
naaa, ne mondjátok már, hogy még nem volt ehhez hasonló negatív élményetek pl szórakozóhelyen!
2011. szept. 1. 13:04
 5/16 anonim ***** válasza:

ez a nem ütök meg nőt f@szság...

inkább úgy helyes, hogy nem ütök meg egy normális nőt, de ribancot nyugodtan.


én eddig csak egyszer ütöttem meg nőt, mert szórakozott a barátnőmmel. Kapott 2 nagy maflást utána már valamiért kussba volt.

2011. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Én élvezem, ha egy nő megüt, karmoltak is már. Ezzel fejezik ki a perverz szeretetüket felém. :)
2011. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan megüthetsz egy nőt, DE!!!

Ahol senki nem látja... Legyen az k**va, és még a többi ragozása, de egy nő akkor is nő! és ezt nekünk férfiaknak tiszteletben kell tartani... Megütni, már tényleg akkor, mikor túlment azon a bizonyos határon, és még annak két határán is!!!! Igen értem, hogy ő is megüt, de mégsem olyat üt, hogy a fal adja a másikat... Inkább mondj rá valamilyen jelzőt, s hagyd ott, vagy mondj az öltözködésére valamit...

Légy Úri ember!

2011. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

He-He:) Bocs, ha durva lesz kicsit, szándékos.


A nő elkezd hisztizni, neki ugrik a pasinak, üti, rúgja, sikít, nem kíméli a tökét. Mikor a pasi a földön van, a lány szájában pedig ott a kis baba nyaki ütőere így szól:

Én nem ütlek meg, én úriember vagyok, te zerge ba..szta, ócska k..va, a mocskos k..aszott anyádat, hogy dügülnél már meg te és mennél b...ni apáddal a sírba, te ribanc, hányadék, patkány. Te torzszülött állat, én úri ember vagyok! Belesza..rk a szádba, annyira úri ember vagyok!


Elképzeltem ezt a helyzetet:)

Bár tudom, ha egy pali verne egy nőt, menne oda a sok megmentő, hátha d..hat majd egyet.

Nem a nőket nem kell ütni, hanem verekedni nem kell egyáltalán.

2011. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bár én is azt mondom, hogy ha muszáj nőt megütni, akkor védekezz, ne pedig, mint egy vadbarom rúgd ki belőle a maradék életet is.
2011. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyébként rossz példát írtam, mert 93% az öltözkédésre értette a csúnyát. Úgyhogy neki igaza van.
2011. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!