Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg lehet egy nő ilyen...

Tényleg lehet egy nő ilyen hülye? Bocs, lehet rossz helyre írtam. Nem találtam ennek a "kérdésnek" megfelelőt!

Figyelt kérdés
Napokba voltam egy összejövetelen, autó csomagtartójából pakolni kellett, és miután végeztünk megkértem egy hölgyet, hogy csukja le a csomagtartót, mert tele volt a kezem. A hölgy nem merte megcsinálni ezt a nehéz feladatot. Az est folyamán rákérdeztem tőle, hogy miért nem? A válasza az volt, hogy "félt, hogy miután lecsapja a csomagtartót, leszakad az ajtó, és azzal leszakítja a saját fejét" Egy 26 éves nő volt. WTF?
2011. szept. 1. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre nem nagyon tudok mit reagálni így utólag.

Amúgy, ha ezt nekem mondta volna, én valószínűleg rávágtam volna, hogy "Ne aggódj, visszavarrom, van gyakorlatom."

2011. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:D az volt a baj vele, hogy komolyan is gondolta...
2011. szept. 1. 22:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Elhiszem, épp ezért pókerarccal mondtam volna.:D:D:D

Ekkora marhaságot még nem hallottam.:D

2011. szept. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok végső állomást nézett..:D
2011. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szőke volt?

Írhatnál róla egy viccet....


Na de komolyra fordítva a szót lehet...


19L

2011. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Barna, de gondolom festett ;)
2011. szept. 1. 22:54
 7/12 anonim ***** válasza:

én nem is értem...hogy szakíthatná le a fejét???

nem tudom elképzelni a szituációt. biztos régen vmi trauma érte a csomagtartóval kapcsolatban.

2011. szept. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nekem is megfordult a fejemben, ami az Utolsó válaszolónak. Hogy szakítaná le a fejét???
2011. szept. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én elképzelni se tudok olyan szituációt, hogy leszakítaná a fejét (de tényleg, hogy? ha lecsukta, akkor az le van csukva, akkor hogy szakítja le? visszapattan?) de én se szeretem mások kocsijának az ajtaját csapkodni, gyerekkori komplexus...
2011. szept. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hatalmas:D:D Rendesen vinnyogtam a történeten :D:D
2011. szept. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!