Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden cigány így vásárol?

Minden cigány így vásárol?

Figyelt kérdés
Egy bevásárló központban dolgozom és amikor jönnek cigányok és az ő gyerekeik beleesznek a pékárúba meg az árukat széthordják mindenfelé és rossz néven veszik ha rájuk szólnak, nincs nekem semmi bajom velük csak az ilyen fajta cigányokkal, és majdnem mindegyik így vásárol, tisztelet az igen kevés kivételnek, ti hogyan vagytok ezzel?
2011. szept. 4. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Nekem sincs velük semmi bajom,kedves jóravaló népség:)
2011. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
érdekes, én nem csak a cigányokat látom mindenfélébe belezabálni, de amíg kifizetik, addig leszarom
2011. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
sajnos előemberként vannak felnevelve
2011. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindegyik vásárol így, van amelyiknek nem csak a gyereke eszik bele, hanem ő maga is, v csak egyszerűen elteszi későbbre :D
2011. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
a vicc tényleg az benne, hogy még egy kutyát is meglehet tanítani rá hogy ne egyen bele
2011. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

nem mindenki vásárol így,de tényleg sajnos nagyon kevés kivétel van.

de amúgy magyarok is....

sokszor van,hogy amíg a biztosnági őrök a cigányokat nézik addig a magyarok kilopják a fél parfümériát...

2011. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
én is láttam. ez az új heppjük. bemennek egy bevásárlóközpontba felzabálnak mindent,és a végén vesznek 3zsömlét 30ft-ért.
2011. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!