Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az baj, ha nem akarok "férfi"...

Az baj, ha nem akarok "férfi" lenni?

Figyelt kérdés

Én marhára utálom ezt a szerepjátékos fszságot, emiatt gyakran úgy ítélnek meg, hogy "engem semmi sem érdekel" (ebben van igazság egyébként :D ) , vagy úgy, hogy én férfiatlan vagyok. Ilyenkor ált. visszakérdezek, hogy "Mért ki mondta, hogy annak kell lenni?" Aztán elkssolnak.


Egyébként általában olyanok beszélnek így akik semmit sem értek el és vagy taxizással, vagy valami gyárban robotolva töltik hétköznapjaikat ÁLTALÁBAN család nélkül :D Azért ez elég szánalmas szerintem :)


Ami engem illet én teszek az egészre, nem érdekel. Van még más is így ezzel?


2011. szept. 4. 15:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Miért, akkor mi vagy te? Hermafrodita?:D
2011. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ja és 40+ emberekről beszéltem. Ilyeneket ismerek személyesen
2011. szept. 4. 15:30
 3/32 A kérdező kommentje:
Nyilván fiú vagyok, de a "férfi" jelző alatt általában egy kész elképzelésük van az emberekek aminek meg kell feleni, mert különben...
2011. szept. 4. 15:30
 4/32 A kérdező kommentje:
Amúgy én csak vagyok, olvasok, hallgatok zenét, tanulok, zongorázok, rajzolok ilyesmik. De nehogymár egy konditeremben töltsem a fél életem mert ez kötelező :D
2011. szept. 4. 15:32
 5/32 anonim válasza:
Kevés 40+ embert ismerek el és a többségük a társadalom döntő birka többségének szemében valamiért nem teljesen ép. Erkölcsileg, vagy morálisan, de többre tartom őket, mint akik "elhatárolódnak" tőlük. Lábjegyzet, a férfiasságot sokan keverik, pedig eléggé sokrétű.
2011. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Franc tudja mi "férfias" , én nem szeretem az ilyen általános jelzőket sajnos.
2011. szept. 4. 15:35
 7/32 LuckyestLooser ***** válasza:
100%
nem az a férfi aki kivan gyúrva meg menő cuccokban jár meg király verdája van hanem az aki Tud cselekedni ha a szükség úgy hozza...
2011. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Jó hát ezt most add elő egy másjellegű fórumon másjellegű emberek között..és akkor megkapod, hogy hülye vagy. Na ezért nem foglalkozok ilyen dolgokkal. Túl sokan túl sokféleképpen értelmeznek mindent, aztán megy a fszverés kinek van igaza. Unalmas ez már szerintem
2011. szept. 4. 15:38
 9/32 A kérdező kommentje:
Ezért mondtam, hogy én inkább elhatárolódom ettől az egésztől... Uncsi számomra
2011. szept. 4. 15:38
 10/32 anonim ***** válasza:
32%
én nem azé csinemmert kötelező és nem egy rá a fél életem + ha szerinted rámegy akkor én megmondom feláldozod a felét ami nekem pld nem is feláldozás mert már szokásommá váltleadni a fölös energiát kondiban de amégnemvagy erős nemtudod te meg mennyivel könnyeb a másik "fele" takaritás segitség nyujtás stb nem csak csajozásra használom sőt arra eddig nem is gondoltam hogy csaj miatt gyurjak akkor lehet mos gy dagat disznó lennék ott van a baj hogy te már alapból az a tipus vagy aki ránéz egy kigyurtabbra és aztmondja hogy csak fel akkar vágni a csajoknál stb nem nagyon birom az ilyen kicsitprimitiv embereket..
2011. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!