Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az baj, ha nem akarok "férfi"...

Az baj, ha nem akarok "férfi" lenni?

Figyelt kérdés

Én marhára utálom ezt a szerepjátékos fszságot, emiatt gyakran úgy ítélnek meg, hogy "engem semmi sem érdekel" (ebben van igazság egyébként :D ) , vagy úgy, hogy én férfiatlan vagyok. Ilyenkor ált. visszakérdezek, hogy "Mért ki mondta, hogy annak kell lenni?" Aztán elkssolnak.


Egyébként általában olyanok beszélnek így akik semmit sem értek el és vagy taxizással, vagy valami gyárban robotolva töltik hétköznapjaikat ÁLTALÁBAN család nélkül :D Azért ez elég szánalmas szerintem :)


Ami engem illet én teszek az egészre, nem érdekel. Van még más is így ezzel?


2011. szept. 4. 15:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Most annyira nem akarok belegondolni a kérdésedbe, mert másnapos vagyok, de értem mire gondolsz, igazad van. Annyit tudok javasolni, hogy ne foglalkozz ezzel, mert ezzel csak magad emészted úgymond. Csak pozitívan!
2011. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
44%
amugy meg ha uncsi minek vagy itt igen tudol irni annak ellenére hogy "uncsi" neked..
2011. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 LuckyestLooser ***** válasza:
44%
jó akor BAJ B@ZDMEG
2011. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Te írsz úgy mintha "primitív" volnál.


Egyébként biztos vannak kivétel, ez az én részemről csak egy példa volt, ahogyan a 40+ os ismerős is aki férfiasságról papol holott semmit nem tud felmutatni (se család, se semmi)

2011. szept. 4. 15:42
 15/32 A kérdező kommentje:
67%osnak ment.
2011. szept. 4. 15:43
 16/32 LuckyestLooser ***** válasza:
Minden férfi férfias ki így ki úgy ez ellen anyit tehetsz h átoperáltatod magad :D
2011. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

nem mondom, érdekesen tetted fel a kérdést, semmilyen konkrétumot nem írtál, miért gondolnak téged nem férfiasnak, azonban ha az a válaszod, hogy "miért, annak kéne lenni?", ez ne haragudj, de egyértelmű célzás, hogy búza vagyok, ne várjatok tőlem más viselkedést.

szóval ezért kussolnak el ilyenkor.

2011. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Kérdező neked valami gond van a fejedben. Vagy egyáltalán nem vagy tisztában a férfi fogalmával.
2011. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Félreérted. Azért nem írtam konkrétumot mert nincs is mit írni, nem vagyok búza, átlagos ember vagyok, ez is akarok maradni :D Ez sokak szerint nem férfias, mert x + y (szokásos badarság)
2011. szept. 4. 15:49
 20/32 A kérdező kommentje:

Kérdező neked valami gond van a fejedben. Vagy egyáltalán nem vagy tisztában a férfi fogalmával.


Egyáltalán NEM érdekel a férfi fogalma. Egyébként meg írd már le megkérlek számodra mit jelent férfinak lenni. Mondtam már, hogy ahány ember annyi válasz. Hol van itt egységes fogalom?:D

2011. szept. 4. 15:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!