Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az baj, ha nem akarok "férfi"...

Az baj, ha nem akarok "férfi" lenni?

Figyelt kérdés

Én marhára utálom ezt a szerepjátékos fszságot, emiatt gyakran úgy ítélnek meg, hogy "engem semmi sem érdekel" (ebben van igazság egyébként :D ) , vagy úgy, hogy én férfiatlan vagyok. Ilyenkor ált. visszakérdezek, hogy "Mért ki mondta, hogy annak kell lenni?" Aztán elkssolnak.


Egyébként általában olyanok beszélnek így akik semmit sem értek el és vagy taxizással, vagy valami gyárban robotolva töltik hétköznapjaikat ÁLTALÁBAN család nélkül :D Azért ez elég szánalmas szerintem :)


Ami engem illet én teszek az egészre, nem érdekel. Van még más is így ezzel?


2011. szept. 4. 15:29
1 2 3 4
 21/32 LuckyestLooser ***** válasza:
Csíra ...
2011. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Most komolyan aki nem tud értelmesen válaszolni az kérme ne is válaszoljon. Menjen konditerembe, oda való.
2011. szept. 4. 15:52
 23/32 anonim ***** válasza:

ma 15:50!


Nem kell X,Y-ra hallgatni. Az a férfi, aki annak érzi magát.(aki nem búza, nem öltözködik úgy, mint egy búza, nem transzvesztita stb.) Ezért nem értem, hogy miért írod, hogy te nem vagy/leszel férfi...

2011. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Egyébként akkor még konkrétabb példa:

Gyakran mondják: légy férfi (nyilván akkor, ha helyt kellene állnod valamilyen szituációban)

Na, akkor mi van, ha engem nem érdekel az adott szituáció? Szrok rá és elballagok mellette (ezt szoktam csinálni általában)

2011. szept. 4. 15:55
 25/32 anonim ***** válasza:

ma 15:55!


Írj erre egy konkrét példát. Mert pl. ha a verekedésre gondolsz, én se vagyok híve, békés ember vagyok. És ettől még férfi vagyok.

2011. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Na hát pl erre gondolok. Meg a sok állj ki magadért szöveg (gyakran teljesen felesleges, mert egyértelműen másoknak van igazuk. Sok aprónép mer még vert helyzetben is a saját hülyeségét fitoktatná, mert az milyen jó) Ilyenekre gondolok.

Én ilyen környezetben nőttem fel, ilyen emberekkel.

2011. szept. 4. 16:00
 27/32 LuckyestLooser ***** válasza:
Ilyenkor egyszerűen bevallod h neki van igaza... szval férfiasan tűröd a vereséget
2011. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem értelek, miért foglalkozol velük? Nem mindegy mit mondanak?
2011. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 LuckyestLooser ***** válasza:
ahogy nagyfater mondta mindig ...Sz@rd le ecsém és ne vedd fel ...:D
2011. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
ja nagyapó jófej, Problem?
2011. szept. 4. 16:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!