Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az baj, ha nem akarok "férfi"...

Az baj, ha nem akarok "férfi" lenni?

Figyelt kérdés

Én marhára utálom ezt a szerepjátékos fszságot, emiatt gyakran úgy ítélnek meg, hogy "engem semmi sem érdekel" (ebben van igazság egyébként :D ) , vagy úgy, hogy én férfiatlan vagyok. Ilyenkor ált. visszakérdezek, hogy "Mért ki mondta, hogy annak kell lenni?" Aztán elkssolnak.


Egyébként általában olyanok beszélnek így akik semmit sem értek el és vagy taxizással, vagy valami gyárban robotolva töltik hétköznapjaikat ÁLTALÁBAN család nélkül :D Azért ez elég szánalmas szerintem :)


Ami engem illet én teszek az egészre, nem érdekel. Van még más is így ezzel?


2011. szept. 4. 15:29
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, én is így élek, de nem írnám ki ezt kérdésnek, ergo téged zavar ez. Én úgy viselkedem, ahogy kedvem van, néha még b*zisan is, mégsem b*ziztak még le.

A konditerem baromira unalmas, egyszer voltam és nem tudnám elképzelni, hogy rendszeresen járjak oda, annyira untat, hogy az leírhatatlan, de nincs gondom a testemmel szóval lényegtelen. Komolyan tisztelem azokat akik képesek bejárni, mert ekkora fantáziátlansághoz ritka nagy szellemi erő kell.

2011. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

17:21 - Nem kell leszidni azt, hogy más szeretne egészséges életet folytatni.


Kedves kérdező. Volt aki azt irta, hogy tűrj férfiasan (gondolom a kötekedésekről, volt szó). Szerintem meg az a férfi aki ki áll magáért és másokért egyaránt. Akit meg nem is érdekelnek az ilyen dolgok és elsétálnak a problémák mellett azok csak kis semmire kellők.

2011. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!