Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek az ciki, ha...

Szerintetek az ciki, ha elkezdek ismerkedni egy sráccal, és hát kiderül, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Ha egy sráccal, aki tetszik elkezdenék ismerkedni, és mikor arra a témára térnénk, hogy mit csinálok szabadidőmben, hova járok szórakozni, nekem azt kéne válaszolnom - hisz ez az igazság -, hogy nincs baráti köröm, és nem nagyon járok el szórakozóhelyekre max. moziba, az eltántorítaná a srácot? Mármint akkor rossz kép alakulna ki benne rólam (hogy milyen antiszociális meg szobalakó stb.) vagyok, akinek még barátai sincsenek...)?
2011. szept. 4. 20:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
engem se zavarna sőt jó is lenne legalább nem kéne a röhögcsélő barátnőket elviselni, akikkel kibeszélnék a kapcsolatot
2011. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem igen jelent hátrányt. Nekem sincs túl sok barátom, inkább csak haverok. Ha erre terelődik a téma, általában ezt őszintén elszoktam mondani. Legtöbben megkérdezik miért, vagy hogy lehet ez... Elég nyitott, mosolygós vagyok egy bizonyos szintig, de egy idő után eljön az a szint, hogy eddig és nem tovább, ezt pedig az emberek nehezen viselik. Nehéz úgy barátságot kialakítani, ha nem vagyok képes őszintén beszélni az érzéseimről például. Na mindegy ez hosszú téma, nem is fejtegetem tovább.


Egyetlen egy srácnál volt ebből gond, de vele amúgysem illettünk volna össze, mint később kiderült. Neki is elmondtam őszintén hogy nincsenek barátaim. Nagy bulizós arc volt, minden héten 2-3 buli legalább, ehhez képest viszont visszafogott, nagyon is jó tanuló, vallásos srác volt és ez a sokszínűsége olykor eléggé összezavart, ellentmondónak tűnt. Lényeg a lényeg, miután őszinte voltam vele továbbra is azzal szekált, hogy én miért nem járok bulizni, biztos lenne kivel stb. Hiába mondtam, hogy nem, nincs kivel, no meg annyira nem is vágyom ennyi buliba, egy idő után már tolakodóvá, kellemetlenné vált, inkább piszkálódásnak éreztem és felvettem a sündisznó állást (lepattintottam). Ezt éreztem a leghelyesebbnek és azt hiszem jól döntöttem, mert végig úgy éreztem, hogy a falnak beszélek, nem képes megérteni, hogy én más vagyok, mint ő, hogy tényleg nincs kivel elmennem szórakozni, de ha lenne sem mennék heti 3-szor.

21 évesen ez volt eddig az egyetlen rossz élményem ezzel kapcsolatban. Többnyire megértő srácokkal találkoztam előtte. :)

2011. szept. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szintén ilyen vagyok.Őszintén meg kell mondani,hogy nehezen barátkozol és kész.Előbb vagy utóbb úgyis kiderül,hogy milyen vagy.Nem tudod eljátszani a nagy társasági ember szerepét.Ez nem kóros még ha szobalakó is vagy.Vannak extrovertált és introvertált emberek.Így kerek a világ.Ha a párod nagy társasági ember és nagyszájú akkor lehet nem fogtok megférni egymás mellett.Én a nagy társasági embereket mindig taszítottam mert számukra nem voltam érdekes.A párom sem járt sose bulizni max.utazgatni,koncertre,templomba.Nagyon örülök neki,hogy ilyen.Nem jár el nélkülünk valahova csak ritkán és mindig a családjával van.
2011. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

,,Akinek ez a legfőbb kérdés, azzal úgysem illünk össze."

Teljes mértékben egyet értek.Aki bulizós az bulizós aki nem az nem.

Nekem is volt olyan pasim akit zavarta,hogy nem túl nagy az egom meg nem szeretek szórakozni,nem tudok biliárdozni, táncolni és égő neki ,hogy unatkozom e földi örömöket adó helyeken mert őszintén unatkozom.Társaságába furcsa vagyok meg stb. Természetesen ennek a pasinak mindig mínuszba volt a bankszámlája pedig sokat keresett majdnem 2száz ezret.Nekem megvolt már akkor az első gyermekem de apának alig találtam alkalmasnak.Nem tetszett neki,hogy odaadó vagyok és ragaszkodó.Szerinte az kóros.

2011. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Olyan társaságba ne kényszerítsd magad amibe nem illesz!
2011. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, én is ezen szoktam parázni...
2011. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Olyan társaságba ne kényszerítsd magad amibe nem illesz!"


Ez nagyon igaz! Szerintem sem hátrány, hogy nem jársz össze vissza mindenhova bárkivel... főleg, ha nem is hiányzik igazán. Ha pár értékes embert találsz, akikkel jól kijössz az bőven elég. Én nagyon sokáig így voltam mint te. Most ezerrel próbálok tenni ellene, gyakrabban járok társaságba, de az a tapasztalatom, hogy elég nehéz megtalálni akivel igazán jól érzem magam. Szerintem mindenkinek.


Amúgy értelmesnek tűnsz, szóval ne aggódj, nem csak ez alapján fognak megítélni! Főleg olyan srác nem, aki illik hozzád! :)


17/f

2011. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Utolsó válaszolónak külön is. :)
2011. szept. 5. 22:15
 19/19 anonim ***** válasza:
Mint ahogy írtam már én is voltam hasonló helyzetbe és már a kapcsolat elején éreztem azt mennyire összeférhetetlenek vagyunk.Ő illemmániás és precizitásra törekvő úriember volt én meg rendetlen és szétszórt,feledékeny a mai napig is.Minden második szavam kiforgatta és nem tudtam megbeszélni vele semmilyen konfliktust mert fölkapta a vizet.Könnyű volt vele konfrontálódni és a kedves családjával aminek mindig az lett a vége,hogy én húzom a rövidebbet.Egy idő után tudomásul kellett vennem az mennyire nem illünk össze.Akik jól megértik egymást azok fél szavakból is megértik egymást és könnyen átsiklanak egy-egy apróbb konfliktuson.
2011. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!