Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » HAJDÚBÖSZÖRMÉNY! Milyen város...

Fix kérdése:

HAJDÚBÖSZÖRMÉNY! Milyen város szerintetek?!

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 18:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
sok a paraszt. tapasztalat
2012. febr. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Felháborító ,hogy a Hajdú héten belépőt szedtek(mindegy mennyit)! Szedik az adót ,ilyenkor adhatna valamit a város vissza a polgároknak és belépőt szedtek azért ,hogy költhesd a pénzed!

Nem is mentem oda!

Ja és kíváncsi lennék mennyit fizettek a fa kivágásért és mi lett a kivágott fa sorsa? Ki járt jól vele?

2012. aug. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én örülnék, ha inkább ott laknék. Látogass el egyszer Hajdúdorogra és megváltozik a véleményed a 'falu' szót illetően. Jó, szerintem se annyira nagy szám, de jobb, mint Hajdúdorog. Az, hogy belépőjegyet szednek a Hajdú-héten az tényleg felháborító. Főleg úgy, hogy jóformán semmi érdekes műsor nem volt.
2012. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
a hajdúhetet én sem értem, de szerintem sem rossz hely böszörmény. Dorog is még hagyján, de aki szidja böszörményt, töltsön el egy hetet mondjuk Hajdúhadházon:DD
2012. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!