Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá az osztályt...

Hogyan vehetném rá az osztálytársaimat, hogy keringőzzünk a szalagavatón?

Figyelt kérdés
Ma nyavalyogtam Nekik egész délelőtt, hogy keringőzni akarok, mire több helyütt heves nemtetszést kaptam. Pedig olyan gyönyörű lehet... fiúk frakkban, lányok szép keringőruhában, varázslatos frizurával. 7 lány, 13 fiú.
2011. szept. 6. 15:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
mi a másik alternatíva?
2011. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
semmi:S
2011. szept. 6. 15:12
 3/21 A kérdező kommentje:
o.társammal gondoltunk Michael Jackson Thrillerjére egy közös osztálytáncot, meg valami sámános izét, áldozati táncot.
2011. szept. 6. 15:13
 4/21 Manócska'90 válasza:
88%

Nálunk, bár kimondatlanul, de én szerveztem a szalagavatót, mert én voltam az osztálypénztáros és én tudtam, hogy mire jut pénz és mire nem. Én nem kérdeztem semmit, hanem közöltem az osztállyal, hogy van 8 fiú, ők bécsi keringőzni fognak 8 lánnyal, ezzel fogunk nyitni és kész, nincs vita. Mondtam, hogy a többi lány meg találja ki, hogy mit szeretne csinálni - ők pedig Rihanna egyik számára táncoltak. Páran még összedobtak kis közjátékokat és a végén még a fiúk is csináltak egy saját számot.


Határozottnak kell lenni, mert ha nincs senki, aki megmondja, hogy márpedig így lesz, hanem mindenből osztályszavazás van, akkor abból nem lesz semmi csak egy jó nagy veszekedés. A mi műsorunk nagyon jól sikerült, még az ofi is meglepődött, hogy így összehoztuk.

2011. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Az egész szalagavató egy pénzkidobás, tisztába vagy mennyibe kerül a szüleiteknek ez a mulatság??
2011. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Legnagyobb arányban a fiúknak nem tetszett?:D

Mondjuk a keringő ruhák/frakkok tényleg nem valami olcsók, szóval az sem árt ha ezt tisztázzátok, mert lehet emiatt nem akarnak sokan keringőzni.

Amúgy szerintem leginkább úgy veheted rá őket, hogy beviszel képeket, viseókat, zenéket ismerősök keringőjéről. Konkrét helyekkel, hogy itt van csoportos bérlési lehetőség, és akkor olcsóbban jöttök ki. Meg a tánctanár mennyibe kerülne így. És ha normálisan próbálod kérni őket, nem úgy, hogy nyavalyogsz.

2011. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

mi palotást táncoltunk, mondhatom, hogy a sok tingli-tangli rihhannás meg májkeldzsekszonos vonaglás között nekünk volt a legnagyobb sikerünk...

a keringő is nagyon szép.

szerintem próbáld meg meggyőzni őket azzal, hogy a keringő viszonylag könnyen megtanulható, a szülők valószínűleg ennek örülnének a legjobban, sokkal emlékezetesebb lenne, mint valami szedett-vedett ugrabugra...

de kérdezd meg, hogy nekik milyen ötleteik vannak

2011. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nálunk két választás volt: palotás vagy keringő. A másik évfolyam lestoppolta a keringőt, azt hitték húde kitoltak velünk, pedig mi eleve a palotást akartuk, mert ahhoz a színház olcsón adott ruhát, míg ők tízezrekért bérelhettek menyasszonyi ruhát...

Nézd te is ezt az oldalát is, talán a többség azért nem akarja, mert pár óráért nem akar egy vagyont kifizetni egy vacak ruháért...

2011. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Manócska'90 válasza:

Na igen, a ruha: nálunk a fiúk nem viseltek frakkot, csak az öltönynadrágot, fehér inget és a sulis nyakkendőt. Mi kölcsönöztünk ruhát, 4000 Ft/db volt és gyönyörű plusz az árban benne volt, hogy mindenkire ráigazították.


Meg lehet oldani a szalagavatót kevés pénzből is. Én például egy ezressel szedtem többet 4-ben, mint az azt megelőző 3 évben. Úgyhogy mi nem költöttünk rá sokat.

2011. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Azt nem lehet h két részre szedjük az osztályt?

Akkor mindenkinek jutna pár és az első felében az egyik csoport a másikban a másik táncolna.

2011. szept. 6. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!