Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá az osztályt...

Hogyan vehetném rá az osztálytársaimat, hogy keringőzzünk a szalagavatón?

Figyelt kérdés
Ma nyavalyogtam Nekik egész délelőtt, hogy keringőzni akarok, mire több helyütt heves nemtetszést kaptam. Pedig olyan gyönyörű lehet... fiúk frakkban, lányok szép keringőruhában, varázslatos frizurával. 7 lány, 13 fiú.
2011. szept. 6. 15:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én is táncoltam, de tök felesleges, hiába szép.

Annyi pénzem ráment, jobb helyre is kerülhetett volna.

Keringős ruha (20 ezer), szalagtűzős ruha (15 ezer), tánctanár (2 táncot fizettünk ki kb 7-8 ezer volt), terem bérlés (pár ezer körül fejenként, de abból jött vissza egy kevés a belépők árából), kaja-pia, cipők vétele a ruhákhoz, fodrász, akinek nem tudták otthon összedobni, smink, aki akart, és akkor még ott volt a tabló fotózás, szóval elég drága év volt, a mostani sulimban végzős vagyok, nem táncolok, akárhogy is morognak.

2011. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!