Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan köszöntsem fel egyetemi...

Hogyan köszöntsem fel egyetemista lány osztálytársaimat? Nőnap alkalmából.

Figyelt kérdés
(Nem szeretnék puszilkózni. (:
2010. márc. 7. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
háát, egyetemen ez már nem szokás...
2010. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez nagyon kedves :) ha nem sajnálod rá a pénzt akkor egy-egy szál virággal vagy veszel bonbont és mindenkinek adsz belőle egy db-ot :)
2010. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

milyen gavallér vagy:)/ez nagyon szimpatikus!/

a virág jó ötlet, de biztos vagyok benne, hogy nőnapon sokkal drágább, így a bonbonos ötlet jobb:) de szerintem már az is nagyon kedves, ha szóban megemlíted, hogy boldog nőnapot!

2010. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetemen (hacsak nem valami nagyon reál szakra jársz) valószínűleg elég sok lány ismerősöd van, esetleg azt se tudod pontosan hánnyal fogsz ma találkozni, így a virág vagy csokiadás nem nagyon menne :)

Viszont szerintem ha összefutsz velük, szóban felköszöntöd őket, az bőven elég. Csak találkoztok, köszönsz és hozzámondod, hogy boldog nőnapot kívánsz, ő megköszöni és ennyi :)

2010. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!