Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 26-27 éves lányok! Hova...

26-27 éves lányok! Hova jutottatok?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy hova jutottatok eddig? Mit értetek el az életben? Önállóak vagytok már? Van jól kereső munkátok? Saját lakás, autó? Hitel nélküli élet?


Kíváncsi vagyok, hogy mások hogy állnak ebben a korban...


egy szintén 26 éves lány...


2011. szept. 13. 08:36
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
14%
Mond el ,hogy te mit értél el.
2011. szept. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%

Én 29 vagyok (majdnem 30).

Házasságban élek, garzon albérletben, munka nélkül, 2. szakmám tanulom éppen, hátha nagyobb eséllyel találok valami munkát...

Férjem hiteleket törleszt, máról holnapra élünk, félve vállalunk gyereket, de a korom miatt már nem várunk tovább.

Borsod megye... :(

2011. szept. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
77%

26 évesen született a kisfiam.most 29 vagyok,azóta új párom van,(korábban vettem már aját lakást,amit sajna el kell adnom most a magas törlesztő miatt)

van ezen kivül lakásunk ,autónk...és 2 kutyánk:))

2011. szept. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Miért nem vársz tovább a "korod" miatt? Hiszen nem is vagy "öreg". Még fiatal vagy. Szerintem nem kell még rohannod a gyerek dologgal, mert még ráérsz azért. Én se rohanok vele és én pl nem érzem, hogy kellene egyáltalán.
2011. szept. 13. 08:47
 5/37 A kérdező kommentje:
S az emberek hány százaléknának van hitele? Sokan törlesztenek?
2011. szept. 13. 08:48
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 24 vagyok, de nemrég költöztem el otthonról, összeköltöztünk párommal egy kis lakásba, mindkettőnk dolgozik, én mostmár több mint egy éve. Saját kocsi nincs, viszont hitelünk sincs, csak a számlák. Eddig nem panaszkodom, szerencsésnek érzem magam, viszont az egészségem nem a legjobb és ez visel meg a legjobban.
2011. szept. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak van saját kocsi ezt kihagytam, amit persze nekem is kölcsön ad. 24L
2011. szept. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Szerintetek kire lehet mondani azt, hogy "gazdag"? Egy "gazdagabb" illetve inkább tehetősebb embernek mennyi megtakarított pénze van? Ki mennyit tud félre rakni havonta kb?
2011. szept. 13. 08:52
 9/37 anonim ***** válasza:
90%
Sziasztok lányok! Én fiú vagyok, tudom, lányokat kérdeztek, de annyi megjegyzés, hogy az már egy nagyon nagy dolog, ha az emberen a mai világban egy fillér adósság sincs. sokan fiatalon akarnak annyit, mint régen harminc vagy negyvenévesen ért el az ember, és sok az olyan fiatal pár is, aki tele van adósággal, közben meg minimálbért kapnak, utána meg szídják a bankokat és a világot.
2011. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

sikerült 2 diplomát szereznem, megtanultam 2 nyelvet anyanyelvi szinten. egy éve a párommal lakunk egy kis albérletben, gyereket még 6-7 évig nem tervezünk. most sikerült vennünk egy autót, hitelünk nincs. a párom nagyon jól keres, nekem pár hónapja nincs munkám, de úgy néz ki, hogy sikerült végre olyan munkát szereznem, amilyenre vágytam :D tervezzük, hogy 2-3 év múlva külföldre megyünk, kipróbáljuk magunkat :)

összességében elégedett vagyok, az egészségemmel sajnos nekem is problémáim vannak, de az ellen meg sokat teszek :)

2011. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!