Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, akiknek plázacicás az...

Lányok, akiknek plázacicás az öltözködése (de a viselkedése nem! ). ti hogyan jutottatok oda h ennyire nagyon adtok magatokra?

Figyelt kérdés

nálam ez úgy kezdődött h általános suliba(főleg 7-8 ban) nagyon sokat piszkáltak azzal h csúnya vagy (múmiának csúfoltak meg ilyesmi :S:(. nagyon rosszul esett pedig nem voltam annyira csúnya csak kicsit vékonyabb voltam mint az átlag és nem annyira jártam extra divatos ruhákba,és nem is sminkeltem magam.,és ezért mert mindig piszkáltak kicsit visszahúzódó is voltam.

most h új suliba kerültem elkezdtem egyre jobban adni a külsőmre,és azon vettem észre magam h egyre jobban hasonlítok a plázacicák megjelenésére(viselkedésben egyáltalán nem hasonlítok rájuk).egyre joban megakartam mutatni a környezetemnek h egyáltalán nem vagyok csúnya,mint ahogy ezt állították.és már a fiuk is észre vesznek,amíg nem figyeltem ennyire a külsőmre észre se vettek.

és ti hogy jutottatok oda h ennyire adtok magatokra?

légyszi kort is írjatok.

16/L


2010. ápr. 5. 16:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%
az nem magadra adás, hogy úgy öltözöl mint az összes plázacica..
2010. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

nem azt mondtam h teljesen úgy..csak hasonlít...de persze nem ribancos öltözködésre gondoltam,hanem inkább nőisre,

ja és nincs műkörmöm,és nem is festem a hajam se.

2010. ápr. 5. 16:36
 3/30 anonim ***** válasza:
50%

"azon vettem észre magam h egyre jobban hasonlítok a plázacicák megjelenésére"


Megvalósítottad önmagad, gratulálok, elértél mindent, amit ellehet.

2010. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
*nőisesre
2010. ápr. 5. 16:36
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Én ebből azt vettem le, hogy te akkor hiszed azt, hogy valaki(k) felfigyel(nek) rád, ha plázacicásan öltözködsz (jó, nőiesen). Ne csak a külső számítson, szépen kérlek....
2010. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%
De amúgy tudod, hogy van ez... Minél jobban érzed magad a bőrödben, annál magabiztosabban és bátrabban is viselkedsz. Ami bátorító a másik fél számára, hogy na, jöhet, elkezdhet veled beszélgetni, mert mégis csak egy nyílt ember vagy, és nem egy nyuszi, aki csak bólogat.
2010. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
50%
A hajfestésben mi kivetnivalót látsz? (a tarkabarkát kivéve)
2010. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
viselkedésre egyáltalán nem hasonlítok rájuk,egyáltalán nem csak a külső számat,egy nagyon jó gimnáziumban tanulok és tervezem a tovább tanulást.szóval nem biztos h hülye az aki nagyon ad magára
2010. ápr. 5. 16:42
 9/30 anonim ***** válasza:
70%

De én is így haladtam ezzel. Már elhiszem, és látom, hogy igenis nőcis vagyok és szép (és ez még nem beképzeltség, csak öntudat - bár kinek mi a szép). És én jól érzem magam így, így mások is jól érzik magukat velem.

18/L

2010. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
47%
Piciszívem, ki beszélt itt arról, hogy aki ad magára, az buta?
2010. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!