Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Összevesztem az egyik bnőmmel....

Összevesztem az egyik bnőmmel. Többi lent?

Figyelt kérdés

és a többi lány is kiközösített.

Nem szóltam hozzájuk de mégis beszólogattak.Már a fiúkat is ellenem fordították.Én sose szólok vissza mert leszarom...

De nem hagyja abba..már gondolkoztam,hogy sulit váltok mert nem nagyon bírom elviselni sokáig..

Anyum azt mondja,hogy szóljak vissza neki de ha visszaszólnék akkor csak jobban oltogatna..nem tudom,hogy hogy lehetne leállítani,de már tönkre tesz lelkileg.


2011. szept. 2. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig be kellene szólnod neki...Nyugodtan lehetsz szemét, hiszen ő is az volt. Ha barátnők voltatok, akkor biztos mondott egy-két kínos dolgot magáról... ;)
2011. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi volt az előzmény? Min vesztetek össze?

Pedig, néha használ, ha visszaoltod őket. Ha látszik, hogy megbántanak, akkor nem is fogják egykönnyen abbahagyni, szóval szerintem is hatásosabb, ha a sarkadra állsz.

2011. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!