Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt minek véled? Hogy tudom...

Ezt minek véled? Hogy tudom erről és hasonló dolgokról leszoktatni?

Figyelt kérdés

Már írtam ki pár napja kérdést, hogy a környezetem, de főleg a párom próbál érzelmileg manipulálni.

Sok mindent ráhagytam eddig, szóval az én hibám is.


A mai szitu: Kérdeztem, hogy jön-e ma hozzám, találkozunk-e, erre azt mondta nem tudja még az is előfordul ha nem lesz sok a munka, mert megy még vidékre is stb...

Válaszoltam, hogy akkor ma sem fogunk találkozni. Erre jött a "Tudod mit, azért mert ezt mondtad ma már csak azért sem megyek"


Van még esélyem, hogy az ilyen és hasonló dolgokról leszoktassam??


2011. szept. 15. 21:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriába tettem :( bocsánat
2011. szept. 15. 21:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehetnél kicsit "önállóbb" a szokottnál. Úgy értem, hogy mondjuk ne hívd fel, hogy találkoztok-e, ráér-e, ha jön akkor örülj neki, ha nem akkor meg ne foglalkozz vele. Én a te helyedben, az általad említett beszélgetést úgy folytattam volna, hogy "tudod mit, ha ilyen dedós szinten vagy, akkor egy hétig se gyere" és kivártam volna, hogy ő jelentkezzen. És nem akarlak elszomorítani, de azért ilyen flegma veled a kis ficsúr, mert nem szeret, szexkapcsolatnak tart, egy szerelmes ember nem beszél így a párjával.
2011. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel látszólag a párod nem képes normális kommunikációra veled, szerintem eljött az ideje annak, hogy külön utat járjatok...
2011. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!