Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SEgÍTSÉG NEMTUDOM MIT TEGYEK!?

SEgÍTSÉG NEMTUDOM MIT TEGYEK!?

Figyelt kérdés

Tegnap egy gyerek odajött hozzám és kérdezte hány óra elővettem a telefonomat (elég értékes) , megmondtam neki , erre kérdezte hogy telefonálhat e vele , láttam mire megy ki a játék el akarja lopni a telefonomat , 2 percre rá már 5 en vettek körül és kérdezte a másik tőlem hogy hány óra , elmondtam neki ugyanazt amit a másiknak , erre azt kérdezi honnan tudod elő sem vetted a telefonodat , na itt éreztem , hogy én most vagy elfutok vagy összevernek és elveszik az ,,értékeimet ,, ezelőtt megkérdezték hogy hol lakom én már annyira stresszeltem hogy kicsúszott a település neve , ahol élek (nem szándékos volt , nemtudom mi történt velem , remegtem) de szerencsére jött egy öregember aki kérdezgetett és én szép lassan hátrálni tudtam miközben válaszolgattam , és a végén sikerült feltünés nélkül elmennem amikor 1 pillanatra nem figyeltek

sikerült felmennem egy buszra , nem érdekelt merre ment , csak mennyen innen , sikerült hazajönnöm szerencsémre a falum felé ment a busz , hála az istennek ...

Mire számítsak? lehet hogy megkeresnek esetleg? mert láthatták hogy ,,gazdagabb vagyok mint ők,,? vagy iskola után rettegnem kell? amíg fel nem érek a buszra? (elég kicsi város) --- az én államoban , ahol élek nem megengedett 18 év alatt az önvédelmi fegyverek használata MÉG GÁZSPRAY sem ! ----


Nem találtam más témát , féltenem kell a családomat vagy az otthonomat?


(egy cigánybanda vehetett körül)


2011. szept. 15. 21:29
 1/10 dirtboy ***** válasza:
100%
nem hinném hogy aggódnod kell,pillanatok alatt találnak másik áldozatot,biztos nem fognak téged keresgélni hogy hol lehetsz.
2011. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Okosabb,ha tanulsz ahelyett,hogy kitalálsz ilyen sztorikat. Milyen államban élsz,ha ilyen jól tudsz magyarul?
2011. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szlovákiai magyar vagyok ÉS EZ KOMOLY
2011. szept. 15. 21:36
 4/10 anonim válasza:
100%

Hát először nyugodj meg. A cigányok ahoz elég ostobák, hogy házhoz menjenek azért, hogy megverjenek. Viszont lopni nagyon szeretnek és megnézik a házad és látnak egy-két jó dolgot akkor lehet kiakarnak majd rabolni. Ugye mivel ostobák lehet el is felejtik ezt az egészet, valószínű, hogy nem eshet bajod. De azért riasztó elkelhet, remélem van, persze a rendőrség semmit nem ér. Ilyen helyzetekben ha komolyodik a dolog akkor a Magyar Gárdának szoktak szólni, de mostanában eléggé szarban vannak, hiszen nem éppen törvényesek sajnos hála a Fidesznek...


Ám számítsunk még több ilyenre, hiszen a pártok szerint NINCS CIGÁNYBŰNÖZÉS, hol ott van. Ez az ország ott tart be se ismeri, hogy van, más országok elzárják őket. Magyarország kb. mint ha inkább cigányoké, mint magyaroké lenne.


Te pedig ne félj annyira, ezek ostoba zsebtolvaj cigusok voltak, de ha még egyszer látod őket, akkor lehet kerüld a társaságukat, persze én ha több cigányt látok közelükbe sem megyek, szóval számomra ez természetes.


Riasztó pedig hasznos...

2011. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mindenesetre köszönöm az első válaszolónak , megkönnyebültem egy kicsit
2011. szept. 15. 21:37
 6/10 A kérdező kommentje:
és az utolsónak is nagyon köszönöm , eszméletlenül izgulok , aludni sem tudok
2011. szept. 15. 21:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne izgulj. Ott voltál, ők is akkor arra jártak. Lehet, többet nem találkozol velük.

Az én tippem meg az, hogy vegyél egy nagyon gagyi használt telefont. Ha ismét ilyesmibe futsz, azt veszed elő. Azzal aztán mehetnek világgá.

2011. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a buszod környékén a legközelebbi rendőrségen bejelenthetnéd az affért. Talán figyelni fogják a társaságot.
2011. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szent isten én a játszótéren jártam így mikor a barátnőm öccsét vittük le tök normális volt meg minden és megkérdezte hogy mi a szám neve és megmondtam és akkor küldjem át de nem is volt nála telefon na levágtam hogy mi van és háturolbekulcsolta a lábamat én meg kiléptem belőle és jött utánam odamentem a barátnőmhöz hogy menjünk akkor még követtek aztán leáltak nagyon vigyázni kell!!!
2011. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen ez a cigányok szokása, ne járj egyedül és ha baj van kiabálj!
2011. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!