Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » T I is észrevettétek már,...

T I is észrevettétek már, hogy nem szeretnek minket külföldön?

Figyelt kérdés

Így a környező országokra gondolok.

Szlovákiába pl engem kiszedtek a sorból a rendőrök mert

láttak,hogy magyar rendszámú autóval megyek!

És sok országban tapasztaltam ilyesmit ahogy megtudják,hogy

Magyarországról jöttem elkezdenek olyan furán viselkedni,

Ukrajnába pl nagyon közömbösen viselkedtek velünk a hotelbe,

Romániába meg mesélte apu,hogy nem adtak neki fagyit mert

elkezdte magyarul mondani félig románul és nem adtak neki :S:S

Németbe is nagyon közömbösek,bár ott mindenkivel azok..

Távolabb pl olaszban nagyon kedvesek voltak és a hangulat is nagyon jó volt :))


25/L


2011. szept. 16. 02:36
1 2 3 4
 11/32 hollófernyiges ***** válasza:
89%
Szoktam járkálni a környező országokban és eddig még nem tapasztaltam ilyet.
2011. szept. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
90%

engem még soha nem ért ilyen atrocitás . egyszer Szlovákiában nem akartak kiszolgálni, jót röhögtem, hogy milyen sz@r üzletemberek, és átmentem egy másik helyre. Ő bukott a dolgon, nem én...

Ez nem a kérdésre válaszol, de ne haragudj, mi az, hogy "olaszban", meg "németbe"??? Mert semmi értelme, nehéz lenne kiírni, meg mondani, hogy Olaszországban, vagy Németországban???

2011. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
72%

A Trianoni döntés revíziója minden magyar ügye, ahogy a Kurir-szigetekről sem mondott le egy japán hazafi sem.

Nálunk aki lemond a revízió igényéről az a magyarságát csúfolja meg, vagy tagadja meg, vagy már alapban nem volt az.

Ugyan így vélekednek a világban máshol is. Legyen az japán, ír, francia, német vagy bár mely nemzet fia.

2011. szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
91%

08:53


Pontosan. Mindenhol így vélekednek erről. Csak nálunk (50 év kommunizmus és 20 liberális szenny után) van ilyen sok birka, akik szerint ,,Há' már az 100 éve volt, meg amúgy is minek? Hülye nagymagyarok!" felfogású, hazaszeretetétől megfosztott ember. Ez minden magyar embernek az ügye. A határon túli magyarok minimum megérdemelnek annyit, hogy kitartunk mellettük. Sok helyen lenézik, megalázzák őket (igaz, ez itt kicsiny hazánkban is így van), csak mert magyarok (és nem azért, mert egyesek igényt tartanak az elcsatolt területekre). Igenis, ahol többségben vagy nagy számban magyarok élnek, azokra a területekre igényt kell tartanunk.

2011. szept. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
90%
RÁKOSY és KÁDÁR bűne. A többi kommunista országban nagyobb nacionalizmus volt mint bármikor máskor a történelemben.
2011. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy mindenhol a vélt vagy valós rokont vagy barátot szeretik.

Nekünk ezek a nemzetek többségben messze vannak.

2011. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
50%

08:53


Annyi marhaságot összeírtál, de azért pár dologra reagálnék. Igen, szánalmas, hogy sok magyar még mindig itt tart majd 100 év elteltével., hogy csatoljunk vissza területeket. És mégis hogy képzeled ezt ?:) Lerohanjunk őket, és visszafoglaljuk? Istenem. Szépen bemutattad, hogy milyen is a múlton rinyáló, tipikus magyar ember. Szerintem pont a hozzád hasonló, habzó szájú, gyengeelméjű nagymagyarok ártanak sokat az ország megítélésnek :D

2011. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
90%

12:28


Azt nem értem, ha valaki tudatlan, akkor miért okoskodik? Nem kell lerohanni őket azért, hogy egyes területeket visszakapjunk. Volt már rá esély, ha visszaszerezzük őket, de mint most, akkor is idegen érdekeket képviselő kormányunk volt. Kicsit művelődni kéne, s aztán szidni azokat, akik tényleg ennek az országnak akarnak jót.

2011. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
56%

Tanulatlan, aha. Nem én írtam össze egy rakás hülyeséget:)

Tovább kellemes rinyálást és siránkozást, turbómagyarkám :P

2011. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
90%
A mi ősi jussunkon élnek a Kárpát-medence a mi földünk de ezt már előttem leírta az egyik válaszoló. Nekünk kötelességünk legalább a magyarlakta területeket visszacsatolni de én szívem szerint Romániát és Szerbiát eltörölném a föld színéről. Meg hát egy román, szerb, szlovák mire legyen büszke? Míg mi magyarok büszkék lehetünk ezeréves múltunkra de nekik inkább szégyellnivalójuk van.
2011. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!