Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki az, aki még velem együtt...

Ki az, aki még velem együtt felvállalja, hogy szokott és szeret is tévét nézni?

Figyelt kérdés
Na,elő a coming out-tal! Hiszen olyan szégyenletes és 'ciki' dolog ez,egyáltalán nem 'menő'! Rtl Klubot nézek nagyrészt,minden nap kezdem a Híradótól,azt ki nem hagynám,mert hiába követem neten is a híreket,a napi lényeget szeretem meg is hallgatni. Aztán Széf,Fókusz,Barátok közt,Való Világ,igen,mert érdekel a játék,illetve lehet röhögni az újabb hülyéken,ugyanígy az x-faktor is szórakoztat,illetve a tehetségkutatók. Nő létemre néha belenézek délután egy-egy sorozatba is. Ha nincs jó műsor az rtl klubon,akkor jöhet a spektrum,animal planet,natgeo,hírtv,magyar1 vagy viva. És nem,nem vagyok fogatlan proli,értelmiségi pályán dolgozom+2. és 3. diplomámat készülök megszerezni. 26/N
2011. szept. 19. 08:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja,igen,még annyit hozzátennék,hogy sokakkal ellentétben én SOHASEM tagadom le,ha kérdezik,hogy szoktam-e tévézni,és simán elmondom,hogy miket nézek. S azt is tudom én jól,hogy nem vagyok egyedül ezzel,csak divat lett letagadni,betanulni egy sablonválaszt ('jaj,csak a netet nézem','jaj,csak natgeot','jaj,tévénk sincs') Ez a menő? Hát akkor nyugodtan tagadjon mindenki. Én így nem kívánok 'menő' lenni.
2011. szept. 19. 08:44
 2/18 anonim ***** válasza:

Rendszeresen TV-zek, Blue Hustler minden éjjel! :) Vagy nem így gondoltad?


Amúgy lehet, hogy 3. diplomádra készülsz, de mi lenne, ha inkább lenne valaki melletted, ne adj isten gyereket nevelnél? Megmondom, a lista nagy részét törölhetnéd, és néznéd a Minimaxot, meg a TV2 matinét hétvégén.

2011. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A sztárműsoroknak (Fókusz, Barátok közt, stb.) állítólag több milliós nézettsége van. Igaza van Győzikének, senki sem nézi, mégis mindenki látja. A kérdésre válaszolva én nem tudom felvállalni, mert nagyon keveset tévézek. Becsszó! :-)
2011. szept. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nyilván gondolkodás nélkül,kapásból felcserélném az egész listát a minimaxra,bár ott tartanék már!
2011. szept. 19. 08:49
 5/18 anonim ***** válasza:

Én is szoktam tévézni,és állandóan megy a tévé.Ha más dolgom is van de zajt csinál.De én olyanokat nézek pl:

Story 4-en a Murrdock nyomozó,Sherlock Holmes,Poirot.VAgy a Comedy centralon a Family guy,Nevem Earl.Nézni szoktam a helyszínelőket is.De legtöbbször a sprektumon,vagy a National Geographic csatornán vagyok ahol jobbnál jobb kisfilmek mennek,amik érdekesek,vidámak,megrázók,tanulságosak..

Híradót ritkán nézek,mert jelen pillanatban nem vagyok érintett az otthoni helyzetekre..

A barátok közt,vagy jóban.rosszabb sosem nézem.Számomra egy borzalmas valami.(1-2 rész elég volt) Nem nézek semmi brazil,mexicói,vagy hasonló sorozatokat.Ahogy nem nézek,sőt nem is kapcsolok oda ha való világ és hasonló agybutítás megy..Nem érdekel,hogy ki kivel kavar,és mit ordibálnak egymással..(bőven elég,még sok is amit csak a reklámba mutatnak)

2011. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Alex Lion ***** válasza:
Én nem csak hogy felvállalom, hanem büszke is vagyok rá! Habár én tudományos csatornákat nézek (discovery, discoveri science, spektrum, natgeotv)
2011. szept. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Kapásból felcserélnéd, csak ott tartanál már? Hát, a TV előtt ülve nem fogsz közelebb jutni hozzá...
2011. szept. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 ava87 ***** válasza:
96%
Akkor láss csodát, én nem "menőségből" nem nézem, meg nem letagadom, csak egyszerűen untat az, ami a tévében van. A híradó az, amit mindig megnézek (nem is egyet, a férjem kb. az összes csatorna híradóját megnézi, így mondhatni én is nézem, bár nekem egy is elég lenne), meg reggel a Mokkával szoktam kelni, de kb. ennyi. Néha odaülök kapcsolgatni, van, hogy kifogok olyat, ami érdekel, de nincs olyan műsor a felsoroltakon kívül, amik miatt én fix időpontban leülnék a tévé elé. Az általad felsorolt műsorok nagy része untat (Való Világ, tehetségkutatók, Széf, Barátok közt). Nem tartom őket szennynek, ahogy azt sokan szokták, csak tényleg állatira nem kötnek le. Amikor még újdonság volt ez a valóságshow téma, akkor a legelső Big Brothert néztem, aztán úgy voltam vele, hogy oké, láttam ilyet is, vége, kész, ennyi. Különben sorozatot én is nézek, és tényleg netről, nem csak "betanultam", hogy ezt kell mondani, egész egyszerűen nekem így kényelmes, mert akkor nézem, amikor akarom és ráérek, és annyi részt, amennyit kedvem van. Pl. a Jóban rosszbant szoktam nézni, de én hülyét kapnék, ha ezért minden este egy adott időpontban oda kéne ülnöm a tévé elé.
2011. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
A páromnál állandóan be van kapcsolva a Tv. Akkor is ha nem nézi senki. És még az áramot is zabálja. Engem meg kifejezetten zavar az a sok negatív dolog ami a Tv-ben van.
2011. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Rtl nálam is sűrűn megy, Barátok Közt alap, mint a Dallas volt annak idején, VV most nagyon gagyinak tűnik, a 4-k elég jó volt, szétröhögtem az agyam a hülyéken. Mostanában erősen rákattantam az Amerikai focira /NFL/, és a természetfilmek is jöhetnek.
2011. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!