Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hamvasztásnál tényleg felül a...

Hamvasztásnál tényleg felül a halott?

Figyelt kérdés
Utána néztem ennek a neten, de nem találtam róla tényleges bizonyítékot, mert valaki ezt mondja, valaki meg azt. 800-1000 fok körül szoktak hamvasztani, és egy ilyen hamvasztóüzemben végignézte egy munkás néhány hamvasztást, de egyiknél se ült fel. Írták máshol, hogy 200-300 foknál felül, de semmilyen beszámoló nincs róla, hogy valaki látta volna.
2011. szept. 19. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
igen.
2011. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Helye sincs,felülni,és elvágják az inakat.Egyébként a szív ég legtovább.
2011. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg a szív ég a legtovább? Előbb égnek el a csontok?
2011. szept. 19. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam, hogy ha az inakat elvágják, akkor is összehúzódik valamilyen szinten a test. nem ül fel szabályosan (mellesleg helye se nagyon lenne rá), de azért mégis "mozog".
2011. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha perzseltetek már disznót,akkor láttátok,hogy azis mozdul kissé.Igen a szív.
2011. szept. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól megfejeli ég egy utoljára a plafont :)) ELvágják az összes inakat én is így tudom. Szörnyű mocskos valami.
2012. jún. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Inkább csak mozog..de nem ül fel!! A szív ég a legtovább.200-220kiló körül már nem tudnak hamvasztani sajnos! Van olyan csont ami nem ég porrá,de azt is megoldják hogy por legyen belőle
2012. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!