Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hisztek a fiu lany legjobb...

Hisztek a fiu lany legjobb baratsagban?

Figyelt kérdés
Nekem a legjobb baratom az unoka tesom is egybe es sokkal jobban megbizok benne barki masnal meg minden... Ti mit gondoltok?14/l
2011. júl. 24. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, mert már átéltem! :-) Mondjuk az gyerek koromban volt, ha ma ennyire összebarátkoznék egy fiúval, szerintem bele is szeretnék egyúttal... o.O
2011. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én hiszek:) nekem is van sok fiú barátom akikkel már az óvodában megismerkedtem és az iskolában is akadt pár.Ám idén (2010-2011es tanévben) megismerkedtem egy fiúval 1 évvel fiatalabb nálam nem érzek vonzalmat iránta de közelebb érzem magamhoz mint bármelyik másik fiút akit óvodában ismertem már meg :)
2011. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen, nekem 2-3 fiú barátom van, és az tuti h nem fog átmenni szerelembe :)
2011. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mr23 ***** válasza:

hát nekem a legjobb barátom egy lány szóval igen hiszek benne ;)

16F

2011. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Furcsa rajonni, hogy egy fiu sokkal jobb barat lehet mint egy lany ( vagy forditva) eddig mindig "legjobb barinöt" akartam mint a filmekbe :p most a vilagert nem cserelnem le!!!! (remelem ertheto amit irtam bocs az ekezetert :))
2011. júl. 24. 18:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen !! nekem is van 2 fiú barátom!! 14/L
2011. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

is-is.

most barátkozom egy fiúval. részemről kezd átmenni szerelembe. van fiú-lány barátság, de valamikor (hacsak 2percre is) de átmegy szerelembe .

2011. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem. Éppen most élem át,hogy nem.

Eleinte a legjobb barátom volt,nekem mondott el mindent,én is őszinte voltam vele,de egy idő után furcsa volt a viselkedése[2 értelmű] és én is kezdtem bele sezretni.Szerencsére elballagtunk, és valamivel így könnyebb volt egy ideig,de utána megint elkezdtünk chatelni facebook-on és megint kezdtem bele szeretni...most szerencsére több mint 1 hete nem hallottam felőle, és kezdem jobban érezni magamat.:) Szóval szerintem nem létezik,max kis ideig,de utána valaki többet akar.

14/L

2011. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen!! :)

Több fiú barátom is van, és nem szerelemből szeretem őket, az százszázalék.:D


14/L

2011. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen,a legjobb barátom egy lány!:)

13/f

2011. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!