Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú-lány barátságban,...

Egy fiú-lány barátságban, mindig a fiúnak kell lenni a kezdeményezőbbnek? Pl: elhívni ide-oda, stb.

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
A rendes idõkben még igy volt.
2011. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mi az, hogy kell? nem értem ezeket a szabályokat és a kapcsolatukat a párok szablyák és nem megvan írva valahol egy nagy könyvben..
2011. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem barátságban mindegy.
2011. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Barátságban mit akarsz kezdeményezni???

A barátságot???az vagy van vagy nincs...ha meg huncutkodni akarsz akkor kérdezd azt...

2011. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátságban tökmindegy, én is simán elhívom bármelyik fiúbarátomat hogy 'hé nincs kedved mozizni?'. De randizásnál meg kapcsolatoknál sincs megszabdva, hogy a fiúnak kell elhívni a lányt, attól függ, ki a kezdeményezőbb típus. (szerintem)
2011. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátságban mindegy ki kezdeményez! Lényegtelen, hogy milyen neműek a felek.
2011. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátságnál teljesen mindegy, milyen neműek vagytok. Ideális esetben mindkét fél egyenlő mértékben érdeklődik a másik iránt és szervez programokat.
2011. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Barátságban mindegy. De ha barátságnál többről van szó, akkor is ahogy kialakul. Jó, nyilván nem illik nagyon futni egy nőnek a pasi után, de azért nem kell olyan merevnek lenni, semmi gond nincs abból, ha elhívod valahova.
2011. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy, nálunk is változó, hogy ki mikor hívja a másikat, amikor van valami, ami a másiknak is érdekes lehet, szólunk, elhívjuk egymást, ennyi. :)
2011. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!