Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg ciki állatkertbe...

Tényleg ciki állatkertbe menni? 17/L

Figyelt kérdés

A barátom nem akar velem elmenni az állatkertbe mert cikinek tartja.

Mi a véleményetek erről?


2011. szept. 20. 20:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
47%
Az hogy a kedvedért a holdra is elmennék nem hogy az állatkertbe.......
2011. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mi is szeretjük az állatkerteket a párommal, akárhol vagyunk a világban, megkeressük a közeli állatkerteket, na meg a vidámparkokat. És nem unjuk. :P


Semmi ciki nincs benne, részegen az árokban fetrengeni egy drogosokkal teli party után nagyobb ciki. Szerintem.


Képzeld, a barátom még rózsaszín nyuszi jelmezben is ugrálna a főtéren magyar népdalokat énekelve, ha ezzel a kedvemre tehetne. Ha ciki, ha nem.

És én is rengeteg őrültséget bevállaltam már érte.

Nem csak normális, átlagos, és csöppet sem cikis dolgokat, mint pl. az állatkertbe járás.


Egyébként mindenféle korosztály megfordul ott, senki sem fog rá ujjal mutogatni, hogy "jééé, egy tinisrác!". :D

Különben meg mondd meg neki, hogy ha valóban ennyire ciki az állatkert, akkor biztosan nem jár oda egy haverja sem, tehát senki sem fogja megtudni. ;)


24/L

2011. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Egy kérdés?

Vajon ebben mi a ciki?

2011. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi benne a ciki?Nem értem..én elvinném oda és ott is hagynám.
2016. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!