Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális az, hogy nincs 1...

Normális az, hogy nincs 1 barátnőm se? Nincsen kivel pletykálnom és megbeszélni a problémáimat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyíregyházi 40 éves nő vagyok, most mentem férjhez és nincs gyermekem. Gimnázium óta nincs egyetlen barátnőm se, mindig az anyukámmal beszéltem meg a problémáimat. Félek, hogy ha ő már nem lesz, akkor kinek öntöm majd ki a szívem és kivel beszélem majd meg a csajos dolgokat? Mit tegyek?
2011. szept. 20. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Okosat mondani sajnos nem tudok, csak azt, hogy ugyanez a problémám. Amíg egyetemre jártam, nagy társasági életet éltem (nagyon társaságkedvelő, bulizós nő lennék) aztán hazaköltöztem a szülővárosomba, ahol a gimi alatt is nagyon magányos voltam. Azt hittem, megváltoztam, lesznek barátaim... Hát, nincsenek. Pont olyan magányos vagyok, mint voltam 17 évesen.

Csak az anyám van, meg a férjem. De a férjemmel nem lehet olyan dolgokról beszélgetni, mint egy nővel. Meg aztán hova menjünk mindig csak ketten? Még bowlingozni sem olyan kettesben, mint négyasben vagy hatosban. Elmondhatatlanul hiányzik egy társaság, és néhány csajszi, akivel néha meginnánk együtt egy kávét, meginnánk egy pohár bort.

Sokat próbálkoztam, mindenféle embereknél. Aztán észrevettem, hogy csak én hivogatom őket. Szar érzés.

Mára feladtam. Ebben a városban nekem soha nem lesznek barátaim.

2011. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok, én 35 vagyok.
2011. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
nem te vagy a kérdés alanya, nem szép dolog másokat kifigurázni. pl a kérdésnek semmi köze ahhoz, hogy nyíregyházi vagy, vagy ököriszántói.
2011. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, mivel figuráztam ki a kérdezőt, csak annyit szerettem volna elmondani, hogy hasonló helyzetben vagyok. És szerintem nagyon sok köze van annak, hogy valaki talál-e barátokat, ahhoz, hogy hol él, mert pl. egy nagyvárosban biztos hogy könnyebb.
2011. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20:53!Neked mi bajod van?
2011. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szintén hasonló helyzetben vagyok,mint te.Illetve van egy barátnőm,de ha nem keresem eszébe sem jutok.Én ugy vagyok vele,hogy inkább nem kell az ilyen barátság,inkább egyedül vagyok.Sajnos nem tudom a választ a kérdésre,mivel ugyanabba a cipőjárok.
2011. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt hittem én vagyok az egyetlen akinek nincsenek barátai.
2011. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem lenne kedve barátkozni valakinek velem? Email-ben írosgatnánk egymásnak, tanácsokat adhatnánk egymásnak, leírhatnánk a problémáinkat.
2011. szept. 21. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!