Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Vágjam a...

Mit kellene tennem? Vágjam a képébe a sérelmeimet? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akit már nem igazán neveznék annak: mindig engem szekál, pedig a környezetemben többen is vanna, akikkel tehetné ezt. Mindig kritizálja az öltözködésem, a hajam, a viselkedésem, a tehetségem... Már nagyon elegem van, mert a barátaim közül több ember szerint én jobban öltözök, jobban nézek ki, rendesebb vagyok, de ha ezt teszi velem, akkor csak állnak körülöttünk és röhögnek. Ja, és nem csak a stílusom akarja meghatározni, hanem az egész életemet akarja irányítani. Már nem bírom ezt a megalázást. Mit tegyek? :'( 15/L
2011. szept. 21. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
A csorda szellem ilyen... Amúgy meg ne várd el mástól, hogy megvédjenek, mégis kinek kéne kiállnia az igazadért, ha nem neked? Sosem tűnt fel, hogy azzal szoktak szívózni az emberek akikkel ezt meg lehet tenni? Amúgy szerintem jobban jársz ha egyszerűen megszakítod a kapcsolatot ezzel a lánnyal.
2011. szept. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

bocs félreolvastam lol

úgyértettem nem barátkozol vele >.<

2011. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már elég sokszor a tudtára adtam, de már keményebben fogok odavágni neki. már az se érdekel, ha a többiek mellé állnak. inkább leszek magányos, minthogy vele szóbaálljak mégegyszer
2011. szept. 21. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
családi témakör
2011. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
az nem itt van
2011. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem barátkozz vele
2011. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ennyi idősen természetes hogy mindenki próbálgatja a határait, ha az általános megitélés szerint -mint mondtad- te jobb vagy azokban a dolgokban amiket kritizál, valószinűleg a nyilvános megalázásoddal próbálja kompenzálni a saját sikertelenségét. Alázd vissza és akkor meg rajta fognak röhögni, a nézőközönségeteket valószinüleg nem az igazságosság érdekli ebben a helyzetben hanem saját maguk szórakoztatása. Szóval alázd, nyilvánosan az ő módszereivel, ha esetleg megkérdőjelezné emiatt a barátságotokat, csak emlitsd meg neki ő mit szokott veled csinálni, és igy talán leesik neki hogy nem kéne igy viselkednie.
2011. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!