Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Öt-hat ezerből mit lehet...

Öt-hat ezerből mit lehet kihozni egy 16 éves lány számára szülinapra?

Figyelt kérdés
A lány a barátom. :))
2011. szept. 21. 21:19
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
88%
én tortát csináltam neki és egy nagyon aranyos plüsst vettem neki és egy fülbevalót,nagyon örült neki simán megvolt 3500ft-ból(:
2011. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%
ruhás üzlet utalvány és torta
2011. szept. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%
Vegyél angry birds -s plüss madarat :)
2011. szept. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb lenne,ha minél több ajándékot vennél:) Ki ne örülne egy szép szülinapi szatyornak benne tele ajándékokkal?5-6ezerből lehetne mondjuk 4-5 ajándék.

-csoki mindenképp,akár többféle is!(bonbon is!)

-valami olyan smink cucc,ami bárkinek jó-akár egy bebe,labello-de mondjuk ami csillámos

-egy jó könyv,dvd!

-színes kihúzó toll/szép toll

-mobiltok,kulcstartó,pénztárca

-mobilvédőfólia(remélem így hívják),valami díszesebb

-vagy lehet kapni mobila matricát,köveket

-kedvenc együttessel kapcsolatos valami tárgyacska

-cseperes virág(ikeában rengeteg van jó áron!)

-különleges képkeret

-egérpad,egér

-2 mozijegy amit felhasználhat valakivel!

-vagy 1 szép divatos öv(ami illik a stílusához!)

-kalap

-karkötő

-gyűrű

-hajpánt/hajráf


Egyenlőre ennyi jutott eszembe de még biztos jutna később...

2011. szept. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nagyon köszönöm amiket leírtál...de sajnos egyik se nyerő...ez tetszett: mozijegy amit valakivel 2 esben felhasználhat...bele is őrülnék, ha "valakivel" használná föl és nem velem XDD

Azt mondtad később még eszedbe jut...szeretettel várom :D

2011. szept. 22. 15:39
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vedd a mozijegyet és reménykedj hogy téged hív el :)
2011. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
ikea plüsspatkány csak párszáz Ft, és szerintem nagyon aranyos :D Nem a pénz a fontos, inkább legyen emlékezetes a nap.
2011. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak tárgyat lehet ajándékozni. Süthetsz/főzhetsz neki valami finomat, meghívod magadhoz, megnéztek valami jó filmet, közben söröztök/boroztok/pezsgőztök/kakaóztok (fakultatív), vagy elhívod szórakozni, moziba, vagy kirándulni, eltöltötök egy jókis délutánt/estét.

Vagy csinálsz neki valamit. A hobbiboltban körülnézés ugyan elég inspiráló, de azt most nem javaslom, mert borzasztó drága. De például összegyűjtesz egy adag fényképet a közös élményekről, beragasztod egy albumba, esetleg írsz is mellé valami kedveset. (Már ha ez nem nyálas.)

Nem vozódik az egyedi, ötletes tárgyakhoz? Ha bemész egy design boltba, össze tudnál gyűjteni néhány különleges kis tárgyat. (Ha budapesti vagy, pl. a Jászainál, talána Hollán Ernő utcában (?) van egy Badaboom nevű design-bolt, ahol Pylones-termékek kaphatók.

Nincs valami kedvenc előadója, vagy mesefigurája, filmje stb? Akár Marilyn Manson, akár Hello Kitty, akár egy bicikli az illető, biztos találsz vele kapcsolatban valamit, ha az a valami viszonylag ismert. De a Google ilyenkor is jóbarát – letöltesz nagybb felbontású képeket róla, kinyomtatod, és ollóval, ragasztóval, minimális kreativitással, és netán némi festékkel jó kis montázst össze lehet hozni.

Ha van bármilyen hobbija, ki lehet belőle indulni.

Vagy ha ínyenc, összeállíthatsz neki valmai kis kollekciót egy nagyobb élélmiszerboltban kapható cuccokból is – pl. pesto, olajbogyó, szárított paradicsom, ajvár, vagy valami 600 Ft-os spéci sör, vagy különleges csokik.. Ha megfelelő választással, optimális mennyiségben és odaillő szertartással adod oda, nem snassz.. Vagy ha egyben programot is csinálsz ezek elfogyasztásából.

Különben meg nem értem, miért lenne személytelen egy dvd. Nemcsak 2 nap alatt elfelejthető akciófilmek és vígjátékok léteznek, hanem elképesztő mennyiségű zseniális filmtörténeti alkotás. Nem ismerem az ízléseteket (ezért nem kezdem el sorolni a kedvenc filmjeim, amik elég betegek), de ha neked sincs ötleted, bemész az Odeonba ha budapesti vagy (szintén Hollán Ernő utca:), de ez biztos), és az eladó is tud ebben segíteni, ha elég közlékeny vagy – ők elég tájékozottak. Nemcsak venni lehet, hanem kivenni, és együtt megnézni! (500 Ft körül van, ha másnap visszaviszed.)

2011. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
a naplószerű, üres könyvecske szerintem azért jó ötlet, mert nem feltétlenül kell naplóféleként használni. :D jó az még bármire. :)
2011. szept. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Színház vagy mozijegy, édesség, könyv...
2011. szept. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!