Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkerülhetetlen, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkerülhetetlen, hogy egy kapcsolaton belül megunja egymást két ember? Vagy csak én vagyok ilyen uncsi, hogy nem birják mellettem sokáig?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

ennyi kérdésből nem tudom. azt is jó lenne tudni hogy milyen korú vagy, fiú/lány de mind1.

én barátnőmmel fél éve vagyok együtt és ugyanugy boldogok vagyunk mint az elején. nálunk nem lett unalmas.sztem nálad van ez a probléma :)

2011. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert fél év nagyon hosszú idő ám. :)
2011. okt. 31. 07:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindig tenni kell érte,hogy ne unja meg a másik,különben elkerülhetetlen. Nap mint nap figyelni kell egymásra és a kapcsolatra.Mindig kell a másik felé apró figyelmesség,romantika,huncutság,amivel folyamatosan fenntartható a szerelem,a vágy.

27N,négy éve együtt!

2011. okt. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ülsz egy kapcsolatban, és nem teszel semmit, hogy frissen tartsad, akkor igen, akkor meg fogjátok egymást unni.


A kapcsolat nem egy olyan dolog, hogy "hú, van, de jó" aztán ennyi, és semmi több, tengetjük egymás mellett a szürke napokat, mert egyedül lenni rossz, és nézzük a falat...


A jó kapcsolat egy élő valami, amit táplálni kell, ápolni, folyamatosan odafigyelni rá. Amikor már beleszürkül a hétköznapokba, akkor már megette a fene. Mindig valami újat kell belecsempészni, viccet, humort, töménytelen szeretetet.


És igen, ha folyamatosan tönkremennek a kapcsolataid, akkor te vagy a hunyó. Rossz embert választasz folyton, vagy nem adsz bele eleget a kapcsolataidba. Vagy mindkettő...


De egy kapcsolatnak mindennap olyannak kell lennie, mintha ma vallanál neki szerelmet először :) Persze, vannak hétköznapok, de olyankor meg át kell lendülni a holtponton, különben szürke marad, és szétesik.

2011. okt. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A vicc az, hogy tényleg odafigyelek a máskra és a kapcsolatra. Van romantika, humor, figyelem és figyelmesség, stb. De valahogy azt érzem, hogy egy idő után a másik megismer vagyis megadom magam kinyilok, hagyom, hogy megismerjen, aztán már nem is vagyok érdekes neki. Mintha már nem találna bennem semmi újat.
2011. okt. 31. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:

En most szakitottam egy ilyen csajjal.

O szerinte minden rendben volt....

Igen, szerinte nem volt gaz, h fent van tarskereson, h a volt palijanak a kepe a tarcajaban meg sorolhatnam, mert a tkra nem jart fel, a kepet meg nem nezegette.

Persze elmagyaraztam neki, h akkor se kellene, mert nem illik, de nem fogta.

Szal en is ezzel a dumaval hagytam ott.

2011. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!