Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nehezen viselem, ha nincsenek...

Nehezen viselem, ha nincsenek mellettem emberek - mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hónapok óta egy olyan munkahelyen dolgozom, ahol lényegében egész nap mást sem teszek, mint emberekkel beszélgetek. Sokan fárasztónak tarthatják a dolgot, de én nagyon érdekesnek tartom az embereket, ebből kifolyólag nagyon szeretem őket és a munkámat is. Egyszerűen boldog vagyok attól, hogy hétfő reggel beülök szépen a kis székembe és kezdődik az eseményekkel teli hét.


Délutánonként többnyire van mivel elfoglalnom magam, mert ilyenkor találkozom az emberekkel, de a hétvége, például az ilyen vasárnap délelőtt, húzósabb. Egyszerűen itt vagyok egyedül... és ennyi. Nem érzem magam jól, hiányzik a nevetés, a hangulat, a társaság.

Unottan teszem a dolgokat, mert én azt szeretem, ha van kivel megosztani a gondolataimat - és ilyenkor nincs. Hiába próbálom elfoglalni a gondolataimat, így üresnek érzem a perceket.


Mit tehetnék, hogy ez az érzés ne telepedjen rám?


2011. aug. 14. 09:52
 1/4 Tetszik a ***** válasza:

Facebook és meg vagy bilincselve. =]

Legalább te azok közé tartozol, akik szeretik a társaságot és nem elhúzódnak a világ elől. Szerintem legyél büszke erre. Találj valami hobbit, olvasnivalót, sportolj, valami ami leköti a gondolataidat.

2011. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vegyél 1 bérletet és utazgass amikor nem dolgozol!:DDDDDDDDDD
2011. aug. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tényleg keress valami jó hobbit, esetleg olyan lehetőséget ahol emberek között vagy.

Vagy elhívsz valahova barátokat, csinálsz állandó programot, esetleg esti bulit, akkor átalszod a vasárnapot délutánig és kezdheted újra :)


Az sem utolsó, ha keresel egy párt magadnak, ő veled van hétvégéken.


Ha más nem, akkor felnézel ilyenkor chat.hu-ra, bár azt inkább csak akkor ha már megöl az unalom :)

2011. aug. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Nekem is vannak ilyen időszakok, szerencsére kevés, mert párkapcsolatban élek, de azok a hétvégék horrornapok, amikor ő túlórázik. :S


24/N

2011. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!