Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szólja meg/le az egyik...

Miért szólja meg/le az egyik ember a másikat, ráadásul tömeg előtt?

Figyelt kérdés

Már nagyon unom, hogy állandóan lealáznak úton-útfélen. Idegenek beszólnak, meg hasonlók, pedig én csak sietnék a dolgomra, de mindig elrontják a kedvem. Igyekszem jól öltözött lenni, ápolt, és normális külsejű amennyire lehet. De mindig a külsővel szekálnak.

Miért nem értik meg, hogy senki nem tehet arról, hogy milyenek a vonásai, hogy milyen kinézetet kapott? Tényleg ennyi érzelmi fogyatékos ember él ebben az országban? Nem képesek felfogni, hogy miközben ők csak szórják szerte a világba a cikizéseiket, addig másoknak ez egyáltalán nem poén, sőt... Nem tudom meddig lehet ezt még bírni így.

Néha már arra gondolok, hogy ha már úgyis megszólnak, legalább okot is adjak rá, hogy direkt fura cuccokba kellene járni meg ilyenek.


2011. szept. 22. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan miért szólnak meg, miket mondanak? Sajnos nekem van egy egészségügyi problémám, amivel egyelőre nem tudtak, nem tudok mit kezdeni. Emiatt a gátlásaim is igen erősek, és a megfigyelőképességem is tökélyre fejlesztettem, mindig látom, ha valaki nem emberhez méltó módon közelít. Velük nem foglalkozom, de azért bánt a dolog. Kevés ilyen van mostanság, leginkább még az iskolában voltak gondjaim.
2011. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem legközelebb szólj vissza, hogy " Én legalább tükörbe néztem, mielőtt elindultam otthonról, nem úgy mint te". Vagy valamit, amit hirtelen ki tudsz találni az adott szituációra. Ne hagyd magad.


Sok szerencsét, és kitartás!

2011. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyen onbizalmad, es ne figyelj az emberekre, ne halld meg, hogy mit mondanak!

Ehhez ido kell, mig elsajatitod, de meglehet tanulni. TEhat tudatosan elindulsz, tokeletesen jol erzed magad a borodben, es tudataban vagy annak, hogy az emberek tobbsege a tudatlansaga miatt viselkedik igy, tehat erezz egyutt veluk, es meglatod, hogy sajnalatot fogsz erezni, aztan mar belul erzed a nyugalmat, a beket.

Tobbfele technika is van erre, hogy kizarod a kulvilagot az elmedbol, de gyakorolni kell.

2011. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig bejön: "érdekes, anyád nem panaszkodott"
2011. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

hallgass zenet. :)

nekem lehet, hogy nincsen szokvanyos kulsom(igaz szerintem, minden 3. tini igy nez ki, mint en :D de masok nem ezt mondjak), es nap mint nap latom, hogy elemall, magyaraz, probal beszolni, mutogat, pofat vag, nemis egyszer koptek mar le.. :D szoval annyi a lenyeg, hogy zene be a fulbe es maxra fel a hangero es mehetsz is a dolgodra, mert nem fogsz figyelni masra, csak arra, hogy odaerj ahova eppen mesz es persze a zenere :)))

2011. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak egészségügyi problémáim, és időnként beszólnak

Pl. ma aerobicórán voltam, és volt két csaj, akik folyamatosan poénkodtak rajtam, szerencsére csak az óra előtt a recepción.

Én azt gondolom, hogy az ilyen emberek, sokkal inkább megérdemlik a szánalmat, mint a gyűlöletet, és az undort.

Nem minket röhögnek ki, hanem így próbálják leplezni, a kisebbségi komplexusukat.

Azt hiszem, ha ők egyszer olyan helyzetbe kerülnek, mint mi, akiket nevetség tárgyaivá tesznek, akkor ők lesznek azok, akik mihamarabb véget akarnak vetni az életüknek.

Az ilyen emberek, tele vannak gátlásokkal, és nagyon alacsony az érzelmi intelligenciájuk.

Ne ess kétségbe!

Az utolsó válaszolóhoz: Nem jó ha elzárkózol a világ történései elől, evvel elismered, hogy vesztettél.

Mellesleg, az utcai zenehallgatás, balesetveszélyes is lehet.

Kedves Kérdező! Mindíg járj nyitott szemmel, és füllel, és ne figyelj oda a csípkelődésekre!

Az idegesíti fel ezeket a "szerencsétleneket", ha sehogysem reagálsz, mert bár unintelligensek, azért azt mindegyik tudja, hogy Aki halgat, az a bölcsebb.

2012. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!