Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek táncoljak év...

Szerintetek táncoljak év végén évzárón keringőt?

Figyelt kérdés
2 lány is megkért rá hogy táncoljak velük de nem tudok közölük választani de igazából nincs is nagy kedvem a tánchoz. Szerintetek mi legyen?
2011. szept. 22. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Idióta mázlista.
2011. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Semmiképp ne hagyd ki! Életre szóló élmény. Képzeld el, majd idősebb korodban véggigondolod: "te jó ég, tácolhattam volna én is, mégis kihagytam ezt az élményt". Ne hezitálj, vágj bele. A lányok közül pedig döntened kell valahogy. Dumáld meg a dolgot velük, a táncot semmiképp ne hagyd ki. Új dolgokat kipróbálni mindig kell:D
2011. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy kihagyd, hallod! Én se akartam táncolni, nekem sem volt kedvem az egészhez, de nagyon örülök, hogy végül belementem. Ez valóban egy életre szóló élmény, ne hagyd ki!!!
2011. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem akarsz valamit teljes szívvel csinálni, nincs kedved hozzá, ne csináld.

Én sem keringőztem akkoriban, mert nem volt egy olyan fiú sem az évfolyamban, akinek igent mondtam volna. Plusz nem is volt kedvem olyan gagyi, műanyagmerevített "keringő"ruhákat felvenni, miközben hétköznap meg valódi acélmerevítős fűzőket hordok...na de ez más kérdés.

A lényeg az, hogy ha kedved lenne, csak a lányok közül nem tudsz választani, akkor szerintem mindenképp dönts valahogy és menj el. Ha kedved sincs, akkor fölösleges. Senkinek nem lesz az életre szóló élmény, amit nem akar csinálni, ráadásul még számtalan lehetőséged lesz rá az életben, hogy pl. bálokon keringőzz, ha épp kedved van rá :)

2011. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!