Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy táncoljak egy házibuliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy táncoljak egy házibuliban? És fiúval?

Figyelt kérdés

Eddig 2x voltam diszkóban a barátnőimmel de nem sokáig maradtunk, mert a szüleim így is alig engedtek el. 16 éves vagyok és holnap lesz egy buli a barátnőm pasijánál. Mivel ez nem olyan mint egy diszkó, azaz házibuli lesz és nem lesznek sokan, nem igazán tudom hogy táncoljak? Olyan zenék lesznek mint a diszkóban, viszont mivel ott sokan voltak táncoltam ahogy tudtam, mert tudtam hogy senki nem néz, de itt biztos lesz aki nem fog táncolni hanem iszogatni,beszélgetni, és akkor biztos végignéz a táncolókon és annyira azért nem érzem magam jó táncosnak (szerintem amúgy elég béna vagyok) h nézzen valaki :S RÁADÁSUL ott lesz 2 srác is aki nekem tetszik, és az 1ikről kiderült hogy én is bejövök neki szóval lehet hogy felkér... de fiúval még ÉLETEMBEN nem táncoltam:OO hogy kell?:( (még pasim sem volt).

köszi. minél gyorsabb válaszok jó lennének, mert holnap 6kor kezdődik... :) (nem rögtön a buli, csak beszélgetni megyünk akkorra)


2011. okt. 7. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom.
2011. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
attól függ milyen zene. ha lassú, akkor nyaka köré a kezeidet, simuljatok össze, és lassan dölöngéljetek ideoda. :D
2011. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nálunk a legdurvább bulik szoktak korán este 6kor indulni, akkor aztán van ne mulass...

nézz videókat youtubeon



http://www.youtube.com/watch?v=dMH0bHeiRNg

2011. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
shanana menekülj!
2011. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ó szia drágaságom.
2011. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy pont nem ilyen lassulósak lesznek, hanem ilyen pörgősek..:SS a lassúbbra könnyebb táncolni szerintem (mármint fiúval)
2011. okt. 7. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
figyelj haver ha nem jön be ne rajtam verd le. http://www.youtube.com/watch?v=5xl4WN4La18
2011. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor mozogj együtt a sráccal, és hullámozz a testeddel. leírni ezt nem tudom, max megmutatni. :D

ki jön táncolni?:D

2011. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!