Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással táncoljak? L/15

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással táncoljak? L/15

Figyelt kérdés
Lesz bál a sulinkba, és van 1 osztálytársam, aki udvarolt nekem, így hát felkértem táncolni, hiszen nem volt más meg ő jó fej volt. Most meg kijelentette, hogy ő most nem akar többet barátságnál, nincs erre az egész szerelem témára ráhangolódva. Szóval most nem kell neki senki. De mondta, hogy emiatt nyugodtan táncolhatunk együtt. Nekem nem igazán tetszik ez a fiú, szóval nem egy húú de szép. Szóval nem tudom, hogy keressek-e másik táncpárt, vagy maradjon ő, mert ameddig udvarolt gondoltam hogy kedves lesz velem meg minden, de így már nem nagyon akarom vele a táncot. Keress mást????
2011. okt. 9. 14:47
 1/8 A kérdező kommentje:
*keressek
2011. okt. 9. 14:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mást.. és tedd féltékennyé h lássa mit vesztett.:P
2011. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jaja első válaszoló jól mondja .:) akkor szard le ha ekkora gyáva puha pö*cs

15L

2011. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ha te vagy az brigitta akkor bocsika, tudod a multkor mikor együtt voltunk kicsit, télleg be piáltam, és nem direkt téptem le rólad mindenki előtt a tangádat :S még most is szégyenlem magam :SSSSSSS

Ádám

2011. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a 2., és 3. válaszolón látszik hogy tipikus nők...-_-" hiába, a női logika még mindig tud meglepetéseket okozni:(
2011. okt. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16:37 vagyok

még valami: kérdező, b*szd meg magad hogy amikor udvarolt neked akkor le sem sz*rtad ilyenkor meg persze mennél oda hozzá... NAGYON JÓL TETTE HOGY NEM BORULT A LÁBAID KÖZÉ, így megőrizte a méltóságát!

2011. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én semelyik nem vagyok.. most írok először..

de utolsó.. te meg egy tipikius fiú vagy :D:D ilyenek vagyunk mi lányok amíg van addig nem kell.. ha meg már nincs kell :D ki érti ezt? :D

2011. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha már elkezdődtek a próbák maradj a s*ggeden. Azon egyszerű okból kifolyólag, hogy nem biztos, hogy találnál másik párt, meg ha már együtt kezdtétek el össze is szoktatok valamennyire.

Egyébként pedig tök érhető a srác. El kell fogadnod, hogy ő most nincs felkészülve egy kapcsolatra. Nem is értem, miért jelent ez neked problémát, ha úgy sem tetszik neked a srác.

Az, hogy nem akar kapcsolatot, nem jelenti azt, hogy b*nkó lesz veled, egyszerűen csak úgy gondolta jobbnak, ha rögtön az elején tisztázzátok a dolgot.

16/L

2011. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!