Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csajok! Volt már rá példa,...

Tinker Bell kérdése:

Csajok! Volt már rá példa, hogy akt vagy erotikus fotózáson vettetek részt? Mit szólt hozzá a párotok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 08:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Valaki megmondaná, hogy mi volt a baj a kategóriával???

Nem a közösség véleménye érdekel, hanem a párotok véleménye!!!

2011. szept. 23. 12:30
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem a 18. század? Általánosítás? Te általánosítod magad, hogy ma általános véleményeket írod, amik a búlvárnak, meg cikkíróknak a véleménye, hogy meddig lehet elmenni a vetkőzéssel. Egy bikinehez már semmit nem sok hozzálátni/gondolni. És ha csak bikinere is vetkőzöl, el birod mondani hogy minek? Mert szép? SEMMIT ne csodálkozz, ha megerőszakolásról hallasz híreket! De azért minden nő kiakad rajta, miközben nézz végig a fiatal nőkön/lányokon az utcán. Bár a 18. században járnánk még ebben. Megérné ezeket nem látni, hogy amikor eljön az ideje, teljes legyen amikor már szabad.
2011. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

én lány vagyok,és nemértem miért lenne gond,hisz írja az illető,hogy igényes képekről van szó.Az én véleményem az,hogy sokszor kihívóbb mikor facebook-on a lányok pózolgatnak,még ha ruhában is,de úgy,hogy látszon minél több a ciciből,meg olyan pózba állnak,hogy minél kerekebbnek tűnjön a fenék..gondolom mindenki látott már ilyen képeket.Ettől sokkal jobb,ha valaki elmegy egy fotóshoz,és ha akt képek is készülnek,amin semmi nemlátszik konkrétan.Gondolok pl ilyen képekre :

[link]

[link]

[link]

ezek szerintem teljesen igényes képek,bár te írtad,hogy fehérneműset szeretnél,gondoltam mutatok pár példát,hogy mesztelen és mesztelen kép közt is van különbség :)

2013. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!