Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni olyan kollégáv...

Mit lehet tenni olyan kollégával, aki folyamatosan negatív és lehúz?

Figyelt kérdés
Nem családi kategória, ez tény, de már annyit vagyunk együtt, mint egy család. :) Van egy kolléganőm. Egyedül neveli a fiát és nagyon negatív. Senkiről és semmiről nincs jó véleménye, mindenkit kritizál, folyamatosan hisztizik. Amikor én sem vagyok jó passzban, akkor baromira idegesít. Mindenben ő akar lenni a legjobb, megszól embereket mindenért. El van telve magától, hogy ő és a fia mindenben mennyire szuper, a másik meg mennyire nem jó. Példa. Kislányom most kezdte az óvodát 3 hete és hát még reggelente van, hogy sír. Szerintem ez természetes. Főként azért, mert nagyon visszahúzódó és ragaszkodó. Amikor néha mesélem neki (bár már egyre ritkábban, mert sosem bíztatást kapok), akkor az a válasza, ő nem tudja, az ő fiával SOSEM! volt semmi gond, sosem volt hisztis. Hát ez ponthogy messze van a hisztitől, ha egy gyerek reggel nehezen válik el a szüleitől. Szóval gyakorlatilag folyamatosan lehúz. Legszívesebben mennék innen, de nem olyan egyszerű, már én is 37 éves vagyok. Neki mindenki hülye magán kívül. Ma is bejött (tegnap szabin volt) és mióta beért, folyamatosan jár a lepcses, hogy ez milyen hülye, meghülyült, nem indul a gépem, hazamegyek stb.... Már lassan én is tök negatív leszek mellette.... :(
2011. szept. 23. 09:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, így elég valószínű, hogy a Te hátad mögött is mondja a magáét.
2011. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként régebben nagyon a szívemre vettem, ha beszóltak, de már leszarom. Magamba jót röhögök, és ilyenek jutnak az eszembe, hogy "jé ennek már véleménye is van...megtanult önállóan gondolkodni.." Viszont ez, hogy cigányoznak még tőlük is sok. Nem gondoltam volna, hogy ilyen előfordulhat munkahelyen. Azt hittem, hogy csak a filmekben van ilyen, meg az oviban.
2011. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!