Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pofátlan vagyok? Bővebben lent!

Pofátlan vagyok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Írtam angolból. Nem tudtam készülni rá. Tegnap szólt a tanár, hogy ma írunk. Tegnap 18:00-kor értem haza, suli után egyből egyből matektanárhoz mentem. 20:00-kor hullaként estem az ágyba. Doga közben puskáztam. Szólt a tanár, hogy pofátlan vagyok, és elvette a dogámat.
2011. szept. 23. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Őt nem érdeklik a te szerencsétlen körülményeid, csak hogy akkor tiszteletlen voltál felé, mert hülyének vagy vaknak nézted.
2011. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
kit érdekel mit gondol nem tudtál mást tenni
2011. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az a pofátlanság, ha bunkó módon visszaszólsz a tanárnak. De úgy látszik ezt ő nem tudja, és azt sem, hogy ő is volt diák és ő is puskázott. Amit tettél az egyáltalán nem volt pofátlan, egy próbálkozás volt és épp rosszul sült el. Remélem legközelebb tudsz tanulni (vagy ügyesebben puskázni :D)
2011. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!